Matěj K.

Matěj Kunz
Účet ověřený:
 anglický jazyk
 Praha
  200Kč - 390Kč za 60 minut
  po obědě, večer,
  dochází za studenty
  89% zodpovězených zpráv
  8h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem student třetího ročníku Gymnázia Nad Alejí a držitel certifikátu FCE (Grade A - přesah na úroveň C1) a nabízím doučování angličtiny, přípravu na přijímací zkoušky, apod. Doučuji již třetím rokem, takže mám s doučováním zkušenosti a ani doučování dětí s různými poruchami učení rozhodně nebude problémem. V angličtině se soustředím hlavně na praktické uplatnění jazyka, mnoho mých studentů úspěšně složilo zkoušky Cambridge English.Reference

Matěj připravoval naši dceru ke zkouškám FCE, kterými měla nahradit maturitu z angličtiny. Před týdnem nám přišli výsledky - Grade A, dcera má jednu zkoušku za sebou. Matěj je opravdu skvělý - vše má připravené a naplánované, nikdy nechodí pozdě, je trpělivý, spolehlivý a angličtině opravdu rozumí. Jedině doporučuji.

Alena K. - 3. 2. 2017

Matěj našeho syna doučuje již tři měsíce a já si ho nemohu vynachválit. Na hodiny chodí vždy perfektně připraven a je vidět, že ho angličtina nesmírně baví a hlavně, že své znalosti umí předat dalším. Náš syn přestoupil v září přestoupil na náročnější střední školu a ze začátku vše vypadalo opravdu černě, dnes nemá horší známku než 2 a angličtina patří k jeho oblíbeným předmětům. Vřele doporučuji všem.

Markéta B. - 25. 11. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci