Tereza Ž.

Tereza Žáková
Účet ověřený:
 anglický jazyk, ruský jazyk, ruština, hra na klavír, sloh
  Brno
  200Kč - 260Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentkou filozofické fakulty MU v Brně, kde studuji obory Ruský jazyk a literatura a Ukrajinská studia. Lingvistika je moje velká záliba. Baví mě kromě ruštiny i angličtina, mám pasivní znalost francouzštiny a základní kurz latiny. Ve volném čase se věnuji hře na klavír, četbě, výletům a cyklistice. Mezi mé silné stránky patří trpělivost, schopnost přizpůsobit se a snaha vysvětlovat jednoduchým srozumitelným způsobem.Reference

Terezka přesně ví co dělá. Hned po první hodině sestavila výuku pro dceru na míru. Ta se díky ní vyrovnala ostatním žákům ve třídě. Terezka je velmi spolehlivá, trpělivá a jednoduše vysvětlí i těžší látku. Mohu jen chválit a doporučovat. Moc Terezko děkujeme.

Věra Prosecká - 26.08.2016

Terezku jen a jen doporučujeme, klidný a příjemný přístup k dcerce. Deniska je po každé lekci nadmíru spokojená a jistější v tom, v čem se nemohla ve škole zorientovat. Terka jde na vše s klidem a opravdu s profesionálním přístupem. Jen a jen doporučujeme a těšíme se na další lekce :-)

Dita Floriánová - 20.08.2016

Jednoznačně mohu doporučit!! Terez umí i viditelně těžkou látku vysvětlit velmi srozumitelně. Osobně studuji na VŠ a s její prací jsem byla vždy nadmíru spokojena :) Určitě s ní budu spolupracovat i do budoucna.

Dita Vrabčeková - 05.08.2016

Mohu doporučit :) Terezka mi pomáhá se strachem z mluvení. Sestavila mi hodiny na míru a každou hodinou se cítím jistější :)

Tereza Háčková - 02.08.2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci