Michaela K.

Michaela Koňaříková
Účet ověřený:
 anglický jazyk
 Vsetín
  50Kč - 150Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  90% zodpovězených zpráv
  19h průměrná rýchlost odpovědi

Hi there!

I'm a student of English and Special Education at the Faculty of Education in Brno (Masaryk University). This year I'm taking my final exams for my Bachelor's degree.

So far I've had a two-week-long work experience in London, an English course for future teachers in Devon and this summer I spent in the Orkney Islands (Scotland) where I worked as a housekeeper and waitress.

I really like English and I'd like to help you to improve your language skills - we can have lessons of general English focused on all areas like reading, grammar etc... Or we can just have a relaxed lesson of English conversation to improve your speaking skills. - it's up to you!

I'm looking forward to hearing from you!

___________________________________

Zdravím!

Je mi 21 a jsem studentka třetího ročníku bakalářského studia oboru angličtina a speciální pedagogika na PdF MU Brno.

V rámci programu Leonardo da Vinci jsem byla 2 týdny v Londýně, kde jsem vypomáhala v charitní organizaci. V únoru jsem se zúčastnila týdenního kurzu angličtiny pro budoucí učitele a léto jsem strávila ve Skotsku, kde jsem pracovala na hotelu jako pokojská a servírka.

Protože angličtina je nejen mým studijním oborem, ale i koníčkem, ráda vám pomůžu zlepšit se v tomto jazyce. Buď obecné dovednosti jako gramatiku, nebo se můžeme domluvit na odlehčených konverzačních hodinách - záleží na vás :-)

Budu se těšit, ahoj! :-)Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci