Hudební lekce v Praze s individuální osnovou pro každého!Luke F.

Luke Forgeron
Účet ověřený:
klavír, flétna, kytara, hudební teorie, notační programy, basová kytara, konzervatoř, notopis, základy hudební teorie
Brno, Praha, Hradec Králové
350Kč - 550Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
60% zodpovězených zpráv
16h průměrná rýchlost odpovědi

"
Jmenuji se Luke Forgeron a vedu Lastwinskou školu - SVOBODNÉHO UMĚNÍ.

Po studiích Pražské konzervatoře jsem se rozhodl vyučovat klavír, který vždy byl, je a bude velice žádaným nástrojem. Netušil jsem však, že pro některé studenty může být lekce klavíru doslova noční můra, a proto jsem se rozhodl vyučovat formou Motivace.
Má výuková metoda je postavená na individualitě, tudíž hrajeme skladby, které nás baví. Vzhledem k tomu, že jsem multižánrový hudebník, dokáži se maximálně přizpůsobit studentovým požadavkům.
//
Základem celé myšlenky školy je svoboda, prostřednictvím které mohou dát naši studenti průchod svému talentu. Snažíme se žáky učit umění a hudbě pomocí technik, které možná nejsou při výuce hudby zcela běžné, ale věříme, že právě to je ten důvod, proč se k nám přidává stále více lidí, jak učitelů, tak studentů. Hudba je především o pěstování silného vnitřního napojení na vybrané nástroje, o schopnosti vžití se do jednotlivých tónů a melodií (ať už vlastních nebo převzatých) a o jejich autentické interpretaci a prezentaci. Jde o proces budování všeprostupujícího vztahu ke světu hudby, který pomůže pochopit principy hry na jednotlivé hudební nástroje, rozvinout pěvecký potenciál, nebo vstřebat základy hudební nauky.

Naším cílem je učit lidi milovat hudbu a vzdělávat je v ní tou nejpoutavější formou. Snažíme se pomáhat lidem, objevovat jejich vnitřní talent a rozvíjíme ho. V hudbě jde totiž především o cit, ne o pravidla.

Naše působení začalo již ve městě Broumov, kde jsme vyučovali děti a mládež v rámci našeho projektu Škola na hudbě. Většinou k nám přihlašovali své děti právě tací rodiče, kteří měli špatné zkušenosti s předešlým způsobem výuky, ať už v rámci základních uměleckých škol nebo některých jiných institucí. Většina našich žáků nedokázala ani po několika měsíční zkušenosti s jinými hudebními školami zvládnout základní věci. Zahodili jsme myšlenku učit nejprve noty a namísto toho, jsme začali s improvizací, učením rytmu, akordy. Žáci dosahovali v rámci Školy na hudbě mnohem rychleji úspěchu, než v rámci výše zvýšených institucí. Věříme, že naše metodika je žákům prospěšná a vede je rychleji k dosažení očekávaných cílů.

"Každý má právo si vybrat, jakým způsobem se chce učit hudbě! "

www.lastwinschool.com
//

THE PIANO, GUITAR & COMPOSITION TEACHER
Piano lessons in the comfort of your home with lesson times arranged to suit your schedule. Luke Forgeron's teaching career started in 2016 in Czech republic where he founded the music school called Lastwin's School of Liberal Arts. The reason for the foundation of this school was individuality and to prove that music can be devoted to any age.

"I am multi genre music composer and piano player. I was studying Conservatory of Prague as a composer, making own concerts and music projects in Czech republic or Germany. After studying I founded own music school called Lastwin's School based in Prague. I am teaching adults and children.
My and our school's teaching methods are based on individuality, I teach piano and guitar playing and improvisation in lots of music genres depens in interests of every students. Also I started working on a movie as film music composer and actor."

www.lastwinschool.com

//
LUKE FORGERON
Kontakt: (00420607486365)
instagram: @lukeforgeron

Reference

Líbí se nám individuální přístup. Syn určitě udělal ve hře znatelný pokrok, ale víc než toho si ceníme, že nenásilnou formou získává určitou základní hudební gramotnost a pozitivní vztah ke hře na nástroj a k hudbě vůbec.

Jan B. - 26. 7. 2018

Jmenuji se Oleg a jsem architekt, který navštěvuje Lastwinskou školu už více než půl roku ve svém volném čase. Líbí se mi osobní a kreativní přístup a také v neposlední řadě velká flexibilita. Jelikož mám poměrně obsazený týden kvůli práci, tak Lastwinska škola byla pro mne jedinou možnosti v Praze, kde jsem byl schopen doučování vůbec mít v poměrně pozdních hodinách po pracovní době. Baví mně na výuce různorodost podání materiálu, výuka poměrně složitých věci (hrou) a volným přístupem, při kterém dokáži dokonce i improvizovat u klavíru a poznávat nástroj lépe než při standardním podání, se kterým také mám dlouhé zkušenosti. Rozhodně bych doporučoval školu zkusit, obzvlášť dospělejším lidém, které váhají s výukou začít kvůli věku nebo nedostatkem času.

Oleg M. - 26. 7. 2018

Díky této skvělé škole s individuálním přístupem a přátelským jednáním, se dcera bez žádného stresu na lekce těší a užívá si je

Martina S. - 25. 7. 2018


Kontaktní formulářNapsat referenci