Lastwinskáškola L.

Lastwinskáškola Lastoviny
Účet ověřený:
 klavír, flétna, kytara, hudební teorie, notační programy, saxofon, housle, zpěv, operní zpěv, basová kytara, kontrabas, kresba, malování, moderní tanec, lidový tanec, společenský tanec, viola, hra na violoncello, hra na bicí nástroje, akordeon, jazz, konzervatoř, notopis, základy hudební teorie
 Praha
  260Kč - 330Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  70% zodpovězených zpráv
  19h průměrná rýchlost odpovědi

KDO JSME?

Naše působení začalo již v Broumově, kde jsme vyučovali děti a mládež pod názvem "Škola na hudbě". Většinou přihlašovali své dítě rodiče, kteří byli velice nespokojení s minulou hudebkou, neboť jejich dítě nedokázalo zahrát po roce a půl klasické táborové písně. Důvod je takový, že skoro žádný učitel v ZUŠ toto neučí. Začínají hned se stupnicí a učí se hned noty. Akordové značky bohužel nic neříkajíc.

Proto jsme se rozhodli založit projekt:
RODINNÁ ZUŠ, která se bude přizpůsobovat více svým žákům a rodičům.

V našem týmu spolupracuje hned několik typů lektorů:

1) Studenti: (od 3. Ročníku)
a) Pražské konzervatoře
b) Konzervatoře Jaroslava Ježka
2) Absolventi hudebních škol
3) Studenti pedagogických a psychologických škol
4) Absolventi pedagogických a psychologických škol
5) Profesionální umělci
6) Nadšení umělci

Co to znamená?

Znamená to, že jsme schopny nabídnout takového lektora, který bude nejvíce vyhovovat Vám. Neboť se každý lektor zajímá o jiný typ stylu/ žánru hudby. Někdo radši učí více podle not a někdo zase více učí improvizovat bez not. Někdo Klasickou hudbu a někdo Rockovou hudbu. Co máte rádi vy?

CO NABÍZÍME:

• Nabízíme individuální hodiny od 6 – 99 let
• Možnost vytvoření vlastního hudebního alba
• Veškeré potřebné učební materiály
• Výuka dítěte probíhá na základě konzultace s rodiči (ZDARMA)
• Výuka přímo U VÁS DOMA (Dojíždíme po celé Praze a Středočeském kraji)
• Rychlou přípravu na konzervatoř z hudební teorie.

O NÁS:

I když zakládáme na stejné myšlence, každý z nás vlastní odlišný příběh.

Narodili jsme se v roce 1996 a již od mala nás cesta vedla k umění.
Jsme bývalí studenti Pražské konzervatoře a Konzervatoře Jaroslava Ježka v oboru: skladba. Vzhledem k tomu, že se nám dne 5. 4. 2016 stala nečekaná nehoda, museli jsme oba ukončit studium a strávit po dobu 3 měsíců mimo ČR, … dostali jsme nápad … Po té co jsme se vrátili, jsme se již na konzervatoř nevrátili, neboť jsme se rozhodli ŽÍT.

Naším cílem je rozšiřovat nový druh "školy" výukové metodiky umění a dosáhnout toho, že ZUŠ nebude první myšlenkou a volbou v hledání uměleckého oboru. Chceme, aby si rodič mohl vybírat mezi klasickou ZUŠ či školou svobodného umění (Rodinná ZUŠ). V současné době vyučujeme u nás doma na Zličíně v Praze a snažíme se vyhnout všech lidových ZUŠ zákonitostí. Nečekali jsme tolik zájemců nejen ze Zličína, proto jsme se rozhodli Rodinnou ZUŠ rozšířit a to po celé Praze. Bohužel jsme zjistili, že naše těla nejdou roztrhnout, a proto máme i vlastní lektory, kteří jsou ochotní kamkoliv dojíždět za studentem a drží se stejného názoru.Kontaktní formulář


Napsat referenci