Luke L.

Luke Lastovin
Účet ověřený:
 klavír, flétna, kytara, hudební teorie, notační programy, saxofon, housle, zpěv, operní zpěv, basová kytara, kontrabas, kresba, malování, moderní tanec, lidový tanec, společenský tanec, viola, hra na violoncello, hra na bicí nástroje, akordeon, jazz, konzervatoř, notopis, základy hudební teorie
 Praha
  350Kč - 550Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  80% zodpovězených zpráv
  23h průměrná rýchlost odpovědi

"
Jmenuji se Luke Lastovin a vedu Lastwinskou školu - SVOBODNÉHO UMĚNÍ.
Základem celé myšlenky tohoto projektu je svoboda, prostřednictvím které mohou dát naši studenti průchod svému talentu. Snažíme se žáky učit umění a hudbě pomocí technik, které možná nejsou při výuce hudby zcela běžné, ale věříme, že právě to je ten důvod, proč se k nám přidává stále více lidí, jak učitelů, tak studentů. Hudba je především o pěstování silného vnitřního napojení na vybrané nástroje, o schopnosti vžití se do jednotlivých tónů a melodií (ať už vlastních nebo převzatých) a o jejich autentické interpretaci a prezentaci. Jde o proces budování všeprostupujícího vztahu ke světu hudby, který pomůže pochopit principy hry na jednotlivé hudební nástroje, rozvinout pěvecký potenciál, nebo vstřebat základy hudební nauky.

Naším cílem je učit lidi milovat hudbu a vzdělávat je v ní tou nejpoutavější formou. Snažíme se pomáhat lidem, objevovat jejich vnitřní talent a rozvíjíme ho. V hudbě jde totiž především o cit, ne o pravidla.

Naše působení začalo již ve městě Broumov, kde jsme vyučovali děti a mládež v rámci našeho projektu Škola na hudbě. Většinou k nám přihlašovali své děti právě tací rodiče, kteří měli špatné zkušenosti s předešlým způsobem výuky, ať už v rámci základních uměleckých škol nebo některých jiných institucí. Většina našich žáků nedokázala ani po několika měsíční zkušenosti s jinými hudebními školami zvládnout základní věci. Zahodili jsme myšlenku učit nejprve noty a namísto toho, jsme začali s improvizací, učením rytmu, akordy. Žáci dosahovali v rámci Školy na hudbě mnohem rychleji úspěchu, než v rámci výše zvýšených institucí. Věříme, že naše metodika je žákům prospěšná a vede je rychleji k dosažení očekávaných cílů.

"Každý má právo si vybrat, jakým způsobem se chce učit hudbě! "

LUKE LASTOVINKontaktní formulář


Napsat referenci