Patrik U.

Patrik Urban
Účet ověřený:
 matematika, fyzika, chemie - sš, programování, angličtina, základy práce s počítačem, matematika v anglickém jazyce, fyzika v anglickém jazyce, příprava na maturitu
 Praha
  250Kč - 350Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem magisterským studentem FJFI, ČVUT, obor Matematická fyzika.

Matematiku jsem vysvětloval spolužákům již od začátku osmiletého gymnázia a pomáhal jsem jim s přípravou na náročnejší verzi státní maturity z matematiky (rok 2012).

Jsem trpělivý, umím vysvětlovat a volím různé metody a postupy při vysvětlování. Preferuji postupy, kdy si doučovaný na problém najde odpověd sám a učí tak hlavně sám sebe. Snažím se o co největší provázání abstraktní matematiky se světem okolo nás a o používání obrázků. Matematika a fyzika byly vždy mou vášní a snažím se nadchnout pro ně i ostatní.

Jsem schopen vyučovat v angličtině.

Nabízím doučování jak lidem, kteří si nevědí rady, tak těm, kteří by chtěli pochopit něco navíc a do hloubky.

Rozsah látky: komplet SŠ, většina VŠ (na dotaz), programování - základy/na dotaz

Cena:
VŠ: 250-350 kč/60min
SŠ: 250-300 kč/60min

Preferuji 120min lekce, vyšší cenu účtuji hlavně behem svého zkouškového, kdy nemám tolik času.

Za cestu delší jak cca půl hodiny si účtuji příplatek, případně se nějak domluvíme na kompenzaci / lepším místě setkání.Reference

Doučování od Patrika je velmi kvalitní.Má velice přátelský přístup,takže jsem naprosto spokojená a upřímně ho doporučuji všem, kteří maji problemy s pochopenim latky

Diana K. - 17. 2. 2018

Patrik umí perfektně vysvětlit i vysokoškolskou látku, má skvělý přístup a široký rozhled. Jednoznačně doporučuju!

Vojtěch P. - 1. 2. 2018

Ptrik velice dobře vysvětlí i vysokoškolskou matematiku. Studentovi ztracenému v látce dokáže problematiku přiblížit na příkladech a z různých pohledů. Vůči svým studentům je trpělivý.

Marie F. - 16. 10. 2017

Patrik dokázal dceři vysvětlit látku tak, že sama přicházela na další varianty řešení a zkoušela i těžší příklady. A dokonce ji matematika začala bavit, přestože do té doby to byl pro ni velký strašák.

Eva K. - 5. 9. 2017

Patrik z doučování matematiky dokáže u dětí vyvolat pocit,že jde "o kroužek" a během školního roku zvednou hodnocení o celý 1 stupeň.Vřele doporučuji!/Příští školní rok u nás opět na 100%/.Poradí si elegantně i s velmi "svéhlavými"dětmi :) .

Denisa H. - 3. 7. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci