Michaela M.

Michaela Mareček Panenka
Účet ověřený:
 anglický jazyk, angličtina, španělský jazyk, španělština
  Praha
  200Kč - 400Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  30% zodpovězených zpráv
  28h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj, vyučuji v Praze angličtinu a španělštinu - od začátečníků až po pokročilé studenty, pomohu ti se rozmluvit, pomohu s gramatikou a připravím tě na zkoušky. Doučuji děti i dospělé.Nejlépe Praha 1 nebo pak Holešovice.Reference

Naprostá spokojenost, výborná spolupráce s rodiči dětí co doučuje...mohu doporučit

Gabriela S. - 27. 1. 2017

Lepší lektorku jsem si asi nemohla vybrat:). Docházím na hodiny španělštiny (začátečník) a už jen díky jejímu pohodovému a přátelskému přístupu se vždy cítím jako u kamarádky na kávě, přestože se výuce věnujeme na 100%:). Za mě jednoznačně "DOPORUČUJI"

Pavla Ž. - 27. 1. 2017

Stoprocentní spokojenost. Po cca dvou měsících zlepšení známky o stupeň. Paní učitelka je ke všemu velmi milá a příjemná.

Anežka J. - 2. 1. 2017

Jsem s doučováním spokojena. Angličtina s paní doučovatelkou mě baví. Hodiny se vždy nesou v přátelském duchu a jsou uvolněné. Určitě doporučuji, zda-li někdo shání doučování na úrovni :)

Gabriela M. - 15. 12. 2016

Jsem maximálně spokojená. Doučování má skvělou přátelskou atmosféru :-) a už po prvním doučování jsem se cítila v angličtině jistější...

Ilona K. - 8. 12. 2016

Naprostá spokojenost, doporučuji. Potřebovala jsem se rozmluvit anglicky před odjezdem na stáž a byla jsem maximálně spokojená.

Markéta D. - 30. 11. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci