Milan P.

Milan Pultar
Účet ověřený:
 matematika, informatika, fyzika
  Praha 6
  200Kč - 320Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  100% zodpovězených zpráv
  4h průměrná rýchlost odpovědi

Jmenuji se Milan Pultar, je mi 21. Bydlím v Praze. Vystudoval jsem osmiletý program na Gymnáziu Jana Keplera, kde jsem následně odmaturoval. Během studiu na gymnáziu jsem se účastnil výběrového programu CTY (Center for Talented Youth) v Dublinu, účastnil jsem se celostátního kola Matematické olympiády v Jihlavě, nebo jsem hrál hlavní roli v muzikálu Limonádový Joe.
V současné době jsem studentem Matematicko-fyzikální fakulty na Univerzitě Karlově v Praze. Právě přecházím do třetího ročníku, zaměřuji se na pravděpodobnost a matematickou statistiku (obor Stochastika). Zatím mám za sebou kurz zaměřený na základy pravděpodobnosti: Probírali jsme základní rozdělení psti., distribuční funkce, hustoty, potom intervalové (i asymptotické) odhady, vytváření testu, ověřování hypotéz atd. Aktuálně studuji základy k bodovým procesům, kterých se bude týkat moje bakalářská práce.
Zajímám se také o počítače a programování. Na škole jsme měli dva povinné kurzy o jazyku Pascal a o základních algoritmech: různé způsoby třídění, práce s haldou, prohledávací algoritmy (Floyd Warshall, Dijkstr, Bellman-Ford,…), cachování. U všeho jsme probírali časovou i paměťovou náročnost. Později jsem prošel také kurzem základů objektového programování, kde jsem se naučil psát v jazycích C, C++ a C#, využívat objektů, tříd, šablon, pracovat s dynamickou pamětí atd.
Po dostudování bakalářského oboru bych chtěl pokračovat magisterským navazujícím oborem Pravděpodobnost, matematická statistika a ekonometrie. Nevylučuji, že bych se chtěl v budoucnosti více zajímat o finance a uplatnění v bankovní sféře.Kontaktní formulář


Napsat referenci