Lucie K.

Lucie Kuderová
Účet ověřený:
 anglický jazyk, český jazyk
 Brno- město, Štýřice
  180Kč - 380Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  30% zodpovězených zpráv
  5h průměrná rýchlost odpovědi

Zdravím,
jmenuji se Lucie a jsem studentkou druhého ročníku FF Mu, obor Český jazyk a literatura.
Nabízím doučování z českého a anglického jazyka, případně i vybraných kapitol z literatury. Z obou předmětů jsem odmaturovala na výbornou a oběma se každý den zabývám. Mohu doučovat žáky základních a středních škol; připravím na přijímací zkoušky středních škol, popřípadě na maturitu. Jsem držitelkou certifikátu FCE z angličtiny a mám zkušenost se studiem angličtiny v zahraničí (konkrétně v Anglii) se zakončením na úrovni B2, mohu tedy případně připravit žáky i na zkoušku FCE.
Dále nabízím doučování angličtiny začátečníkům všeho věku. Máte-li například problém se rozmluvit, dávám konverzační hodiny.
Jsem veselá a uvolněná, jazyky mě velmi baví a mé hodiny tedy probíhají v přátelském duchu a zábavnou formou. Nabízím také možnost jednoho konzultačního setkání zdarma; je to možnost se poznat a probrat, co přesně student potřebuje, neboť individuální přístup je základem úspěchu.
Preferuji setkání v MZK nebo v Mahenově knihovně, případně za Vámi mohu dojet, pokud bydlíte v okolí centra Brna. Ve výjimečných případech může doučování proběhnout u mě doma (vše záleží na domluvě).
Velmi se těším na naše setkání a přeji krásný den.Kontaktní formulář


Napsat referenci