Jan S.

Jan Stopka
Účet ověřený:
 fyzika, matematika
  Brno
  200Kč - 260Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  100% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

S doučováním mám bohaté zkušenosti, zaměřuji se na vysvětlení a následné pochopení podstaty látky, názorné postupy a nákresy, které pomohou při řešení úloh, atd. Nemálokrát jsem při doučování zaslechl "Ahá, proč mi tohle nikdo neřekl dřív." Na doučování mám zpravidla dobré ohlasy a věřím, že lidé, které doučuji, se látku skutečně naučili a pochopili ji.

Jsem student magisterského studia fyziky na Masarykově univerzitě, bakalářské studium jsem ukončil s červeným diplomem, pravidelně jsem se úspěšně účastnil předmětových soutěží a olympiád v matematice a fyzice na mezinárodní úrovni a několik let jsem vedl brněnský matematický korespondenční seminář pro středoškoláky. Jsem přátelský, komunikativní a otevřený.Reference

Pan Jan je velmi příjemný, odborně zdatný a spolehlivý doučující. Dochází k nám na doučování matematiky a fyziky. V matematice se začínají v hodnocení ve škole kladně projevovat jeho výsledky doučování. Ve fyzice je to horší, poněvadž vnuk nechápe zákonitosti fyziky a prozatím se učí jen zpaměti poučky.

Ing. L. - 7. 1. 2017

Rýchlo sme sa dohodli na čase a mieste. Počas doučovania mi zodpovedal všetky otázky tým najjednoduchším spôsobom. Tempo udržiaval ani rýchle ani pomalé, takže som stíhala pochopiť látku a zároveň sme nestáli dlho pri jednej problematike.

Anna Š. - 8. 10. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci