RNDr. Martin M.

Martin Malík
Účet ověřený:
 matematika, OSP, fyzika, chemie, český jazyk
  Praha a okolí, Vrchlabí a okolí
  310Kč - 510Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  90% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

RNDr. Martin Malík, absolvent Přírodovědecké fakulty UK Praha, obor chemie, spec. biochemie, nar. 1965, zkušenosti s doučováním od r. 1980.

Dobrý den,

nabízím soukromou výuku (v zásadě kdykoliv a kdekoliv) a doučování matematiky, fyziky, chemie a českého jazyka. Zpracuji i záznamy o četbě. Připravuji i na přijímací zkoušky na SŠ, VŠ a k maturitě, materiály mám vlastní, i SCIO testy všech typů, testy Cermat a jiné. Výuka může probíhat u Vás doma, u nás v Praze - Holešovicích, ve Vrchlabí, 956 metrů od lyžařského areálu Bubákov - Herlíkovice (v zimě i v létě možno spojit s Vaším ubytováním, zajistím i dopravu z Prahy a zpět) a nebo i jinde. Pokud budu dojíždět, moje podmínky : jedno doučování trvá 2-3 školní hodiny a stojí 500. - 1500.- Kč. + náklady na dopravu (při dojíždění mimo Prahu). Za tuto cenu mohu doučovat i dva nebo tři různě staré žáky současně, toto je ovšem nutné upřesnit předem. Cena za vyučovací hodinu (45 - 50 minut) se odvíjí především od doby dojíždění, pokud za Vámi budu jezdit.
Velmi děkuji předem za Váš čas a odpověď, a to i za negativní odezvu.


RNDr. Martin Malík, nar. 1965, absolvent Přírodovědecké fakulty UK v Praze.

--
RNDr. Martin Malík,
doučování Ma, Fy, Che, Čj.
Poradenství - výběr základní a střední školy

Povinná maturita z matematiky, o jejímž zavedení se hovoří již řadu let, by měla být povinnou součástí maturitní zkoušky od školního roku 2020/2021. Stane se tak po čtyřech letech od další změny, kterou je zavedení jednotných přijímacích zkoušek na střední školy.Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci