RNDr. Martin Malík - výuka Ma, Fy, Che, Čj v Praze a ve VrchlabíRNDr. Martin M.

Martin Malík
Účet ověřený:
matematika, OSP, fyzika, chemie, český jazyk
Praha a okolí, Vrchlabí a okolí
500Kč - 700Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
80% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

RNDr. Martin Malík, absolvent Přírodovědecké fakulty UK Praha, nar. 1965, zkušenosti s doučováním od r. 1980.Soukromá výuka Ma, Fy, Che, Čj, cena, termíny.

Dobrý den,
nabízím soukromou výuku a doučování pro jednotlivce nebo i dvojice žáků a studentů : Ma, Čj, Che a Fy (ZŠ, SŠ, část. i VŠ úroveň). Připravuji i k přijímacím zkouškám na SŠ i VŠ, k maturitě a k reparátu, veškeré existující materiály mám vlastní. Vyučuji i dopoledne, o víkendech a prázdninách. Možnost výuky u Vás nebo u nás doma, nebo i jinde.

Pokud bychom se učili u nás doma, pak Praha 7, Holešovice, poblíž tramvajové zastávky Maniny (tramvaje č. 1, 6, 14, 25 - jedou od metra Palmovka, Vltavská nebo Nádraží Holešovice) nebo tram. č. 12 - zastávka U Průhonu.)

Pokud budu na výuku dojíždět, je nutné počítat s dobou strávenou cestou k Vám a zpět (2 x 15 až 2 x 70 minut)
Pokud za žáky dojíždím (Praha), pak jedna lekce obyčejně probíhá jednou týdně, trvá 3 školní hodiny a stojí 2700.- Kč za jednoho nebo dva žáky.
Cena u nás doma v Holešovicích je 800.- Kč /školní hodinu, opět za jednoho nebo dva žáky.
Pokud dojíždím mimo Prahu, cena dohodou.
Výuka u nás doma je mimořádně efektivní, žádné rozptylování, 2 PC + TV jako monitor, WIFI (100 Mb/s), tiskárna, knihovna - učebnice, veškeré pomůcky, testy - k přijímacím zkouškám na SŠ, VŠ, veškeré existující testy ke státní maturitě z Ma, Fy, Che, Čj, záznamy o četbě,...Žáci mají samozřejmě k dispozici pouze pro sebe soc. zařízení. Tedy celý byt.
Nicméně za žáky i dojíždím, a to kamkoliv.

Výuka možná i ve Vrchlabí, 956 metrů od lyžařského areálu Bubákov - Herlíkovice, spojení lyžování nebo letní rekreace a výuky se mimořádně osvědčuje, pro žáka příp. i rodiče zajistím : dopravu, ubytování, stravu a výuku. Mám k dispozici byt 3 + 1..


RNDr. Martin Malík, nar. 1965
e-mail : 1martinmalik@seznam.cz

www.doucovani.COM
doučování matematiky, fyziky, chemie a českého jazyka od r. 1980
Poradenství - výběr základní a střední školy
https://www.facebook.com/1martin.malik
Ubytování u Vrchlabí - areál Herlíkovice
Povinná maturita z matematiky, o jejímž zavedení se hovoří již řadu let, by měla být povinnou součástí maturitní zkoušky od školního roku 2020/2021. Stane se tak po čtyřech letech od další změny, kterou je zavedení povinných jednotných přijímacích zkoušek na střední školy.Reference

Mohu jen doporučit. Dcera je nadšená. Vyučující v případě okamžité nutnosti vyjde vstříc. Konečně jsme našli vyučujícího, který umí látku naučit.

Monika J. - 9. 11. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci