Světlana S.

Světlana Smrčková
Účet ověřený:
matematika, statistika, ekonometrie, ekonomika, programování, fyzika
Praha, 169 00
Doučuje i přes skype / internet
60% zodpovězených zpráv
7h průměrná rýchlost odpovědi

V současné době studují na fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské obor zaměřený na matematiku. S doučováním ZŠ, SŠ i VŠ. Mám mnohaleté zkušenosti. Snažím se, aby studenti nejenom pochopili princip, ale i praktické využití a předmět pro ně nebyl jen práce s nějakými abstraktními čísly. Proto se snažím problematiku vysvětlit na příkladech, které zažíváme v běžném životě. Jsem samozřejmě zvyklá na práci s dětmi na prvním stupni, stejně tak s vysokoškoláky, vzdy výuku přizpůsobíme potřebám, ať jde o hravou formou pro malé děti, průběžnou přípravu nebo rychle naučení se látky před zkouškou.Reference

Svetlana mi pomohla za 3 mesiace zvladnut statitiku. Bola trpezliva a vzdy sme sa vedeli dohodnut na case a mieste. Pocas skuskoveho obdobia si na mna urobila dostatok casu. Skvela doucovatelka. Urcite odporucam.:)

Veronika Š. - 6. 2. 2019

Nejlepší vyučující!!!! Vše skvěle vysvětlí, procvičí. Jenom díky ní jsem zvládla zkoušku ze statistiky. Za sebe ji vřele doporučuju :) lepší doučovatelku nenajdete!

Hana T. - 5. 2. 2019

Uzasna doucovatelka s trpezlivosťou. Doporucujem:)

Veronika Š. - 14. 11. 2018

Se Světlanou jsem byla naprosto spokojená, báječně mě připravila na zkoušku z matematiky. Chválím a jen mohu doporučit ! :)

Karolína P. - 4. 6. 2018

Světlana mi velice pomohla s matematikou , díky ní jsem se dostala na gymnázium . Vždy si na mě udělala čas a jednou, když byla nemocná jsme měli hod. i přes skype . Dobře vysvětlí novou látku a já jsem maximálně spokojená .Opravdu jí moc děkuji a na doučování 100% Světlana (DĚKUJU)

Adriana K. - 26. 5. 2017

Světlana je velmi příjemná doučovatelka, která věci skutečně naučí. Už delší dobu mi pomáhá s matematikou a já jsem s ní navýsost spokojená. Vždy jí řeknu, čemu v dané látce nerozumím a ona mi to srozumitelně vysvětlí. Jako doučovatelku ji tedy mohu jen doporučit.

Denisa P. - 19. 5. 2017


Kontaktní formulářNapsat referenci