Světlana S.

Světlana Smrčková
Účet ověřený:
 matematika, statistika, ekonometrie, ekonomika, programování, fyzika
  Praha
  90% zodpovězených zpráv
  23h průměrná rýchlost odpovědi

V současné době studují na fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské obor zaměřený na matematiku. S doučováním ZŠ, SŠ i VŠ. Mám mnohaleté zkušenosti. Snažím se, aby studenti nejenom pochopili princip, ale i praktické využití a předmět pro ně nebyl jen práce s nějakými abstraktními čísly. Proto se snažím problematiku vysvětlit na příkladech, které zažíváme v běžném životě. Jsem samozřejmě zvyklá na práci s dětmi na prvním stupni, stejně tak s vysokoškoláky, vzdy výuku přizpůsobíme potřebám, ať jde o hravou formou pro malé děti, průběžnou přípravu nebo rychle naučení se látky před zkouškou.Reference

Světlana mi velice pomohla s matematikou , díky ní jsem se dostala na gymnázium . Vždy si na mě udělala čas a jednou, když byla nemocná jsme měli hod. i přes skype . Dobře vysvětlí novou látku a já jsem maximálně spokojená .Opravdu jí moc děkuji a na doučování 100% Světlana (DĚKUJU)

Adriana K. - 26. 5. 2017

Světlana je velmi příjemná doučovatelka, která věci skutečně naučí. Už delší dobu mi pomáhá s matematikou a já jsem s ní navýsost spokojená. Vždy jí řeknu, čemu v dané látce nerozumím a ona mi to srozumitelně vysvětlí. Jako doučovatelku ji tedy mohu jen doporučit.

Denisa P. - 19. 5. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci