Světlana S.

Světlana Smrčková
Účet ověřený:
matematika, statistika, ekonometrie, ekonomika, programování, fyzika
Praha, 169 00
Doučuje i přes skype / internet
80% zodpovězených zpráv
21h průměrná rýchlost odpovědi

V současné době studují na fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské obor zaměřený na matematiku. S doučováním ZŠ, SŠ i VŠ. Mám mnohaleté zkušenosti. Snažím se, aby studenti nejenom pochopili princip, ale i praktické využití a předmět pro ně nebyl jen práce s nějakými abstraktními čísly. Proto se snažím problematiku vysvětlit na příkladech, které zažíváme v běžném životě. Jsem samozřejmě zvyklá na práci s dětmi na prvním stupni, stejně tak s vysokoškoláky, vzdy výuku přizpůsobíme potřebám, ať jde o hravou formou pro malé děti, průběžnou přípravu nebo rychle naučení se látky před zkouškou.Reference

Se Svetlanou mám Statistiku. Svetlana dobře doučuje, všechno schopna vysvětlit, rozumí tomu co potřebuju. Je snadné se s ní naučit. Doporučuji

Anastasia S. - 21. 3. 2020

Světlana pomáhá překonat dceři přechod ze základní školy na víceleté gymnázium. Dcera si již po několika hodinách doučování z matematiky a fyziky začala tyto předměty sama procvičovat. Světlaně se podařilo za pár týdnů to, co jsme my nezvládli za půl roku.

Filip K. - 20. 3. 2020

Světlana je ÚŽASNÁ!!! Pomohla mi se statistikou v angličtině. Odpovídá rychle, je časově velmi flexibilní a hlavně umí! V řešení je kreativní, věcná a lidsky fér. Šťastní to její studenti!

Ája H. - 16. 3. 2020

Světlana mě doučovala VŠ statistiku - vysvětluje v pochopitelné formě, dokáže odpovědět na každou otázku, má opravdu hluboké znalosti, na hodiny byla připravená, dokázala používat moje programy (i když sama je zvyklá na jiné), vyšla mi termínově vstříc.. děkuji a můžu jen doporučit

Barbora K. - 14. 1. 2020

Světlana je úžasná doucovatelka, která je velmi trpělivá, latku důkladně vysvětlí, procviči aby ji každý pochopil. Časové se snaží přizpůsobit zákazníkům jak může. Jako doucovatelku velmi doporučuji. 😊

Martina P. - 11. 1. 2020

Se Světlanou jsme velmi spokojeni. Syna (studenta na šestiletém gymnáziu) doučuje z matematiky pravidelně druhým rokem a jeho prospěch se od té doby zlepšil o dva stupně! Světlana je ochotná pomáhat i nárazově, např. o víkendech nebo přes internet. Jako lektorku rozhodně doporučujeme. Aleš N.

Aleš N. - 6. 1. 2020

Se Světlanou mám zatím je krátkou zkušenost, ale velmi pozitivní. Našla si na mě čas obratem a myslím, že dokáže vysvětlit statistiku i člověku zcela nepolíbenému matematikou:). Rozhodně s ní v doučování budu pokračovat.

Maru K. - 14. 11. 2019

Světlana mě doučuje již třetím rokem, ale je více než jen nějaký doučovatel. Dokáže vysvětlit jakoukoliv látku a to ne jen pouhým povídáním, ale dokonce mě nutí přemýšlet a procvičovat. Zní to zvláštně, ale kolik se najde učitelů, kteří pouze vysvětlují a tím hodina končí. Matika pro mě vždy byla velkým strašákem a vyhýbala jsem se ji obloukem, ale jen za půl roku mi tento přístup změnila a teď dokonce uvažuji nad zaměřením, kde je potřeba hodně matiky. Je hodně flexibilní, přizpůsobivá a chápavá. Jsou těžké časy, kdy ona i já toho máme tolik, že nezbývá nic jiného než se učit v nelidskou hodinu. Například hodně krát jsme začali v 6h ráno nebo v 21h večer. Nebo jsme měly jednu hodinu, na jednu musela do práce a pak jsme měly další. Mimo hodiny mi odpovídá na všelijaké otázky nebo vypočítá příklady do pár minut. Kromě matiky toho umí ještě hodně. Nedávno mi ještě pomáhala s přihláškou na Yaleovu univerzitu. Je důležité se zmínit, že to dělala mimo hodiny, hodně pozdě večer z vlastní vůle. Radí mi, když jsem ztracená, když nevím kudy jít, když potřebuju pomoc s věcmi, se kterými by rodiče v žádném případě si nevěděli rady. A to, že když se pořádně na písemku nevyspím nebo když nedokážu při ní zapnout mozek a spoléhám na to, že mi za jednu hodinu mi otevře mozek a nasype tam potřebné znalosti a dovednosti nebo, že mi vypočítá zjištěnou písemku, které stejně nerozumím nebo jednoduše moje mozková kapacita matiku fakt nezvládá, tak to ona s tím už nic neudělá. I když je škoda, že neumí čarovat a udělá ze mě další Einstein.

Thanh L. - 13. 11. 2019

Světlanu jsem požádala o pomoct s testem z předmětu Statistika. Měla jsem test předchozí skupiny, a tak jsem ji požádala, zda by mi ho mohla pomoct vyplnit. Samozřejmě za peníze. S tím, ze jsme dostali úplně ten stejný test, akorát pozměněné čísla. Bohužel mám jen jeden příklad dobře (za nejmíň bodu) ze 3. Nyní jsem ji psala, bohužel nereaguje. Tzn. zaplatila jsem, ale test nemám. Nedoporucuju.

Peťulka Š. - 13. 11. 2019

Svetlana mi pomohla za 3 mesiace zvladnut statitiku. Bola trpezliva a vzdy sme sa vedeli dohodnut na case a mieste. Pocas skuskoveho obdobia si na mna urobila dostatok casu. Skvela doucovatelka. Urcite odporucam.:)

Veronika Š. - 6. 2. 2019

Nejlepší vyučující!!!! Vše skvěle vysvětlí, procvičí. Jenom díky ní jsem zvládla zkoušku ze statistiky. Za sebe ji vřele doporučuju :) lepší doučovatelku nenajdete!

Hana T. - 5. 2. 2019

Uzasna doucovatelka s trpezlivosťou. Doporucujem:)

Veronika Š. - 14. 11. 2018

Se Světlanou jsem byla naprosto spokojená, báječně mě připravila na zkoušku z matematiky. Chválím a jen mohu doporučit ! :)

Karolína P. - 4. 6. 2018

Světlana mi velice pomohla s matematikou , díky ní jsem se dostala na gymnázium . Vždy si na mě udělala čas a jednou, když byla nemocná jsme měli hod. i přes skype . Dobře vysvětlí novou látku a já jsem maximálně spokojená .Opravdu jí moc děkuji a na doučování 100% Světlana (DĚKUJU)

Adriana K. - 26. 5. 2017

Světlana je velmi příjemná doučovatelka, která věci skutečně naučí. Už delší dobu mi pomáhá s matematikou a já jsem s ní navýsost spokojená. Vždy jí řeknu, čemu v dané látce nerozumím a ona mi to srozumitelně vysvětlí. Jako doučovatelku ji tedy mohu jen doporučit.

Denisa P. - 19. 5. 2017


Kontaktní formulářNapsat referenci