Kristýna H.

Kristýna Hochmanová
Účet ověřený:
 český jazyk, příprava na přijímací zkoušky z matematiky, příprava na maturita - český jazyk, matematika - zš, matematika - sš
  Brno
  140Kč - 200Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  dochází za studenty
  80% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Chcete si vylepšit známku či pomoci s doháněním zameškané látky?
Jsem studentkou VŠ oboru finance. S doučováním mám již bohaté zkušenosti a vždy znamenalo alespoň o stupeň zlepšení v daném předmětu.
Při přípravě na reparáty se zaměřuji se studenty na plné pochopení látky. Pro procvičování používám mnoho příkladů pro upevnění látky. V případě opravných maturit je pak procvičování zaměřeno na propočítání minulých termínů maturit a typově podobných příkladů přímo ze cvičebnice Cermatu.
Neváhejte mě kontaktovat, budu se těšit na další spolupráci.Reference

po mém náročném roku plném komplikací jsem měla jít k reparátu. Když jsem si sháněla několik doučovatelů se kterými jsem se i domluvila na doučování, kdy mi byly zaslány i nějaké materiály,že paní odjíždí a jak se vrátí dá mi vědět. Už se neozvala ani se s ní nešlo kontaktovat. Proto vám doporučuji tuto slečnu na kterou jsem se nejen mohla spolehnout, ale vysvětlila mi co jsem nepochopila za celý rok. Díky této slečně jsem prošla do dalšího ročníku na SŠ a za to jedno velké díky. DOPORUČUJI.

Sára F. - 20. 9. 2016


Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci