Soňa P.

Soňa Pluhařová
Účet ověřený:
 čeština - zš, příprava na přijímací zkoušky na sš, matematika - zš, český jazyk
 Brno- město, Brno - venkov
  250Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  60% zodpovězených zpráv
  8h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den, nabízím doučování českého jazyka a matematiky pro všechny stupně ZŠ včetně přípravy na přijímací zkoušky na SŠ. Je možné se domluvit i na individuální výuce žáka či skupinové výuce.
Jsem absolventka vysoké školy ekonomického zaměření a s doučováním těchto předmětů mám mnohaleté zkušenosti.
21.1.2017 organizuji hromadné zkušební testy CERMAT z čj a mat pro své žáky. Jedná se o 3-hodinový kurz, kdy si mohou společně vyzkoušet test z těchto dvou předmětů a v závěru společně probereme problematické příklady.
Matematika - komplexní výuka matematiky zaměřená na jednotlivé problematické oblasti, intenzivní příprava před písemnými pracemi, dlouhodobé doučování po celý rok včetně prázdninového kondičního opakování, příprava k přijímacím zkouškám na SŠ.
Český jazyk - výuka čtení a psaní pro nejmenší žáky a komplexní výuka pro starší žáky, doučování k přijímacím zkouškám na SŠ.Reference

Slečnu Sonu určitě doporučuji,se synem se učila jen pár hodin a výsledek je znát,hodně se zlepšil!Děkuji a Doporučuji.Vojvodíková Jiřina

Jiřina V. - 2. 12. 2016

Velmi rychlá domluva.Do týdne začala Soňa s dcerou (2.třída ZŠ) prvni hodinu matematiky.Je milá,příjemná a je vidět,že to s dětmi umí.Dcera nechtěla ani končit hodinu a už se těší na příště.Jsem moc ráda,že jsem vybrala právě Soňu.DĚKUJI A DOPORUČUJI.Lucie R.

Lucie R. - 1. 11. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci