Soňa P.

Soňa Pluhařová
Účet ověřený:
čeština - zš, příprava na přijímací zkoušky na sš, matematika - zš, český jazyk
Brno- město
300Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
doučuje i skupiny
70% zodpovězených zpráv
3h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den, nabízím doučování českého jazyka a matematiky pro všechny stupně ZŠ včetně přípravy na přijímací zkoušky na SŠ. Je možné se domluvit i na individuální výuce žáka či skupinové výuce.
Jsem absolventka vysoké školy ekonomického zaměření a s doučováním těchto předmětů mám mnohaleté zkušenosti.

Matematika - komplexní výuka matematiky zaměřená na jednotlivé problematické oblasti, intenzivní příprava před písemnými pracemi, dlouhodobé doučování po celý rok včetně prázdninového kondičního opakování, příprava k přijímacím zkouškám na SŠ.

Český jazyk - výuka čtení a psaní pro nejmenší žáky a komplexní výuka pro starší žáky, doučování k přijímacím zkouškám na SŠ.

Pro zájemce o doučování na školní rok 2019/2020! Poslední volná místa!

Možná i výuka o letních prázdninách - opakování a příprava na přijímací zkoušky.Reference

Slečnu Soňu určitě doporučuji, je moc milá s dcerou se učila celý rok matematiku a výsledek je hodně znát, hodně se zlepšila. Jsem moc ráda, že jsem si slečnu Soňu vybrala. Pavla Minaříková

Pavla M. - 17. 6. 2019

Slečnu Sonu určitě doporučuji,se synem se učila jen pár hodin a výsledek je znát,hodně se zlepšil!Děkuji a Doporučuji.Vojvodíková Jiřina

Jiřina V. - 2. 12. 2016

Velmi rychlá domluva.Do týdne začala Soňa s dcerou (2.třída ZŠ) prvni hodinu matematiky.Je milá,příjemná a je vidět,že to s dětmi umí.Dcera nechtěla ani končit hodinu a už se těší na příště.Jsem moc ráda,že jsem vybrala právě Soňu.DĚKUJI A DOPORUČUJI.Lucie R.

Lucie R. - 1. 11. 2016


Kontaktní formulářNapsat referenci