Marek Č.

Marek Čech
Účet ověřený:
 anglický jazyk, matematika, český jazyk, ekonomika
  Praha
  300Kč - 350Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  90% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj,
nabízím doučování z českého jazyka (jak pro cizince, tak pro Čechy), matematiky, ekonomie a angličtiny. S doučováním různých věkových kategorií mám zkušenosti přibližně 5 let. Co se týče češtiny a matematiky, doučuji problematiku základních až vysokých škol spolu s přípravou na maturitní či přijímací zkoušky na gymnázia/VŠ. V angličtině se věnuji především konverzacím nebo přípravě na anglické certifikáty KET, PET, FCE, CAE, IELTS, TOEFL, maturitní zkoušky, přijímací zkoušky na gymnázia a VŠ nebo pracovní pohovory. Žáci základních a středních škol jsou ale také vítáni. Probíraná témata a obsah lekcí jsou flexibilní a vždy se řídí podle představ a potřeb žáka.

V srpnu 2016 jsem dokončil magisterské studium International Managementu v holandském Utrechtu a momentálně se nacházím zpět v Praze. Pro Pražáky nabízím osobní doučování, pro mimopražské je možností Skype.

Brzy na viděnou!
MarekReference

Perfektní přístup, doporučuji vsem!

Petr - 13.06.2017

Velká spokojenost. Marek je velmi šikovný, trpělivý a práce s ním je skvělá. Perfektně mě připravil na maturitu z angličtiny. Určitě doporučuji!

Kristýna H. - 04.05.2017

S Markem velká spokojenost, doučoval mě statistiku, velmi trpělivý! Spokojenost a doporučuji! Milan

Milan K. - 03.05.2017

Marek je velmi dobrý učitel všechno vysvětlí a když to nepochopíte tak vám to vysvětlí znova. Byl jsem s jeho doučování v AJ velice spokojen a mohu jen doporučit.

Jindřich S. - 26.04.2017

Marek doučuje v matematice dceru, která chodí na gymnázium.Vše jí srozumitelně vysvětlí, je trpělivý a ona to od něj chápe. Marka vřele doporučujeme!!! Sklenaříkovi

Gabriela S. - 26.04.2017

Marek připravoval naši dceru na přijímací zkoušky na SŠ z matematiky. Byli jsme moc spokojení. Kačírkovi

Petra K. - 18.04.2017

Velká spokojenost, Marek je profík, a kluka velmi trpělivě doučil vše, co paní učitelka ve škole nezvládla. Moc děkujeme Vedralovi

Arne V. - 16.04.2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci