Spolehlivé doučování angličtiny, matematiky a češtiny pro děti i dospěléMarek Č.

Marek Čech
Účet ověřený:
anglický jazyk, matematika, český jazyk, ekonomika, ekonomické předměty, ekonometrie
Praha, 15500
Doučuje i přes skype / internet
350Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
7h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj,
nabízím doučování z českého jazyka (jak pro cizince, tak pro Čechy), matematiky, ekonomie a angličtiny. S doučováním různých věkových kategorií mám zkušenosti přibližně 5 let. Co se týče češtiny a matematiky, doučuji problematiku základních až vysokých škol spolu s přípravou na maturitní či přijímací zkoušky na gymnázia/VŠ. V angličtině se věnuji především konverzacím nebo přípravě na anglické certifikáty KET, PET, FCE, CAE, IELTS, TOEFL, maturitní zkoušky, přijímací zkoušky na gymnázia a VŠ nebo pracovní pohovory. Žáci základních a středních škol jsou ale také vítáni. Probíraná témata a obsah lekcí jsou flexibilní a vždy se řídí podle představ a potřeb žáka.

V srpnu 2016 jsem dokončil magisterské studium International Managementu v holandském Utrechtu a momentálně se nacházím zpět v Praze. Pro Pražáky nabízím osobní doučování, pro mimopražské je možností Skype.

V případě zájmu o výuku mě můžete kontaktovat na telefonu 721 628 899.

Brzy na viděnou!
MarekReference

S učitelem jsme velice spokojeni. Připravoval syna na šestileté gymnazium z MA. Svoji práci udělal podctivě a syn úspěšně postoupil. Děkuji, Marku!

Tetiana D. - 9. 7. 2018

Mohu jedině doporučit.Marek mě připravoval na prijimacky a zvládla jsem to.

Kateřina Š. - 2. 7. 2018

Marek je velmi spolehlivý pracovitý přátelský komunikativní a svědomitý. Měla jsem obrovské štěstí, že jsem si našla právě Marka, protože je to nejlepší učitel , kterého jsme pro naše dvě děti mohla najít. Díky Marku co pro Barunku s Jírou děláte.

Markéta S. - 18. 9. 2017

Marka mohu jedině doporučit, skvěle vše vysvětlí a je trpělivý. Pokud něco nechápete, nevadí, vše Vám vysvětlí znovu a znovu, dokud to nepochopíte. Takže za mě perfektní!

Denisa Z. - 29. 8. 2017

Perfektní přístup, doporučuji vsem!

Petr - 13. 6. 2017

Velká spokojenost. Marek je velmi šikovný, trpělivý a práce s ním je skvělá. Perfektně mě připravil na maturitu z angličtiny. Určitě doporučuji!

Kristýna H. - 4. 5. 2017

S Markem velká spokojenost, doučoval mě statistiku, velmi trpělivý! Spokojenost a doporučuji! Milan

Milan K. - 3. 5. 2017

Marek je velmi dobrý učitel všechno vysvětlí a když to nepochopíte tak vám to vysvětlí znova. Byl jsem s jeho doučování v AJ velice spokojen a mohu jen doporučit.

Jindřich S. - 26. 4. 2017

Marek doučuje v matematice dceru, která chodí na gymnázium.Vše jí srozumitelně vysvětlí, je trpělivý a ona to od něj chápe. Marka vřele doporučujeme!!! Sklenaříkovi

Gabriela S. - 26. 4. 2017

Marek připravoval naši dceru na přijímací zkoušky na SŠ z matematiky. Byli jsme moc spokojení. Kačírkovi

Petra K. - 18. 4. 2017

Velká spokojenost, Marek je profík, a kluka velmi trpělivě doučil vše, co paní učitelka ve škole nezvládla. Moc děkujeme Vedralovi

Arne V. - 16. 4. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci