Matouš B.

Matouš Brunát
Účet ověřený:
 matematika, fyzika, biologie, chemie - sš, angličtina
  Praha
  170Kč - 200Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  70% zodpovězených zpráv
  7h průměrná rýchlost odpovědi

Studuji poslední ročník bakalářského studia na ČVUT Fakultě biomedicínského inženýrství, obor technika. Již od střední školy si lidé chválí, jakým způsobem doučuji a poslední roky i při placeném doučování jsou lidé spokojeni.
Doučování mě baví, a také proto nevyžaduji poměrově moc peněz. Pokud by byl člověk nespokojen s doučováním, platit nemusí vůbec.
Doučuji stylem podle potřeby, ale osobně preferuji hlubší pochopení látky před memorací postupu. Mohu začít téma od začátku či jen odpovídat na dotazy studenta. :)
Rád přijedu v podstatě všude po Praze a nebráním se ani doučováním třeba tři hodiny v kuse. Můj rekord doučování je devět hodin fyzikální chemie v kuse, ale zkouška byla za A :)Reference

Je velmi schopný a kompetentní, látku vyloží srozumitelně a poutavě. Z obávané písemky jsem nakonec dostala velmi dobrou známku.

Marina R. - 14.12.2016

Je to rozumný kluk co mého syna naučil za pár hodin látku pár měsíců. Syna učení dokonce poprvé baví a má radost, že něco umí vypočítat. Matouše doporučuji všem, co chtějí lidský přístup a věci pochopit, ne si je jen zapamatovat.

Michala M. - 09.11.2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci