Aleš Z.

Aleš Zahrádka
Účet ověřený:
matematika, fyzika, cad, deskriptivní geometrie, informatika, počítačová grafika
Praha, 16000
Doučuje i přes skype / internet
410Kč - 610Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
90% zodpovězených zpráv
5h průměrná rýchlost odpovědi

Chcete průvodce a rádce, kterému jde především o Váš růst a radost z poznání? Chcete zlepšit známky ve škole nebo připravit na přijímací zkoušky či maturitu? Baví mě předávat skutečné znalosti a rád Vás provedu všemi výzvami.

Nabízím individuální výuku matematiky, fyziky a CAD programů úrovně ZŠ, SŠ i VŠ. Čas, délka a místo podle Vašeho přání.

Více než 8 let doučuji studenty. Matematika je mou vášní a rád Vám ukážu cestu k pochopení jednoduše, srozumitelně a zábavně. Vysvětlím Vám postup, abyste skutečně chápali, co děláte.

Jsem architekt, absolvent Fakulty architektury ČVUT a Akademie Tabor. Studoval jsem rok na Frankfurt University of Applied Sciences. Kromě práce v architektonickém ateliéru rád osobně pomáhám studentům, kteří chtějí poradit.

Doučuji v Praze a okolí.
Orientační cena je 500 Kč / 60 minut plus cesta cca 300 Kč, pokud bude výuka u Vás. Konečnou cenu si vždy domluvíme. Záleží na délce lekce, úrovni látky, frekvenci lekcí a místě výuky.Reference

Pan Aleš Zahrádka doučuje mého syna a jsme velmi spokojeni. Výsledky ve škole se zlepšily, navíc se syn na hodiny s ním těší, protože mu vždy pomohl zábavnou formou pochopit probíranou látku a přidává informace navíc, které rozšiřují synův zájem i o jiné obory. Děkujeme za pomoc, které si velmi ceníme.

Petra B. - 8. 7. 2016

Děkuji za pomoc s přípravou syna k přijímacím zkouškám na 8-leté gymnázium. Dokázal jste ho motivovat zajímavými a praktickými úkoly k učení, více používat logické myšlení a pochopit zákonitosti matematiky. To vše srozumitelně, zábavně a v klidu. Synovi jste dodal více sebevědomí, matematika je pro něj radost.

Monika H. - 20. 6. 2016

Pana Zahrádku doporučuji na doučování studentů byla jsem sním spokojená.

Silvie C. - 19. 6. 2016

Velmi příjemný hlas a srozumitelné vysvětlování složitějších předmětů a látek. Doporučuji!

Jaroslav J. - 17. 6. 2016

Trochu pomalej, ale jinak v pohodě... Je teda fakt, že by mohl chodit trochu víc na moje koncerty.

Jiří B. - 8. 6. 2016

S panem Alešem Zahrádkou jsem naprosto spokojená.Dnešní uspěchaná doba si vyžaduje lidi co se umí zastavit a v klidu vysvětlit látku na kterou bohužel učitelé ve školách nemají čas

Ivana K. - 26. 12. 2014


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci