Nikola S.

Nikola Smutná
Účet ověřený:
český jazyk, biologie
Hradec Králové
Doučuje i přes skype / internet
190Kč - 200Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
40% zodpovězených zpráv
10h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den,
jsem studentkou vysoké školy. Studuji český jazyk, literaturu a biologii se zaměřením na vzdělávání. Doučuji žáky základních i středních škol, samozřejmostí je kvalitní příprava na maturitu či přijímací zkoušky. Je možné se dohodnout na krátkodobém i jednorázovém doučování.
Těším se na případnou spolupráci.
150/60 min. - skupina (2)
200/60 min. - jednotlivec
Novinka !
Tento rok bohužel nepřijímám z důvodu kapacity nové žáky.Reference

Nikol připravovala mé vnučky na jazykovou zkoušku z českého jazyka pro 8.třídu (dívky dlouhodobě žijí v cizině). S doučováním byly vnučky velmi spokojeny, s Nikol si rozuměly, měla k nim krásný přístup. Zkoušku dnes složily velmi dobře. Stáňa R. - 29.6.2018

Stanislava R. - 28. 6. 2018

Skvělá příprava na přijímací zkoušky na střední školu, milá a velmi ochotná slečna, spolehlivá. Dcera se dostala na obě školy s vysokým počtem bodů u přijímací zkoušky, doporučuji a velmi děkuji

Lenka M. - 22. 5. 2018

Nikola jako doučující je velice milá a trpělivá. Pomohla mi naučit se i přes moji nechuť k učení. Rozhodně doporučuji. :)

Dominik Š. - 16. 5. 2018

Nikolka mě skvěle připravila na přijímačky,díky ní jsem se dostala na obě školy. Měla se mnou velkou trpělivost a všechny mé nedostatky mně vysvětlila a doučila. Je milá,komunikativní a spolehlivá. Doporučuji

Gabriela L. - 29. 4. 2018

Nikol je ve velmi milá k dětem, syna připravovala s velkou trpělivostí, příprava na přijímací zkoušky proběhla bez jakýchkoliv problémů. Mohu vřele doporučit. Nikol, moc děkujeme.

Marta H. - 24. 4. 2018

Nikča je milá, trpělivá a svědomitá. Vysvětlila mi přesně to, co jsem k maturitě potřebovala. Díky ní jsem šla k maturitní zkoušce připravená. Měla se mnou svatou trpělivost a pomohla mi doplnit mé velké mezery. Moc mě potěšilo, ze se Nikča zajímala o to jak jsem uspěla u zkoušek i po ukončení naší spolupráce.

Tereza V. - 14. 4. 2018

Nikča mě doučovala Český jazyk na přijímačky. Byla jsem moc spokojená. Skvěle mě připravila a já se dostala na obě školy :) Látku měla dobře přichystanou, vždy na naší hodinu přinesla několik nových cvičení na procvičování. Cvičení jsme dělaly spolu. Řekla jsem svůj názor, odůvodnila ho, a ona mi ho pak schválila, nebo mě opravila a látku znovu vysvětlila. Hodiny probíhaly pohodově, uvolněně :)

Kateřina S. - 10. 9. 2017

Tato lektorka je velice příjemná, komunikativní, dochvilná a za rok doučování bylo vidět velké zlepšení. Tuto lektorkou můžu jen vřele doporučit.

Dominik P. - 13. 8. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci