Ing. Jiří Š.

Jiří Špirhanzl
Účet ověřený:
 matematika - sš, matematika - zš
 Jablonec nad Nisou
  150Kč - 230Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  100% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

Mám vysokoškolské vzdělání - fakulta technické kybernetiky. Matematika je mým koníčkem. Řadu let studenty doučuji. Myslím si, že matematika je krásná a zejména logická věda.
V mnoha případech se matematika po zvládnutí základů a dosažení úspěchů stala mým studentům koníčkem.
Smyslem vyučování matematice není jen předávat hotové poznatky, které skoro každý později stejně zapomene. Důležité je naučit se logicky myslet a rozumně se chovat.
Matematika středoškolská za hodinu 199 Kč ZŠ 175 Kč.
Preferuji dvouhodinové lekce s krátkou přestávkou.
Výuka pouze jedné hodiny se neosvědčila, protože v jedné hodině není možné provést minimální procvičení probírané látky. Ale v zásadě je to možné (kondice).
Časy a termíny konzultací jde dohodnout v době od 8:00 - 20:00 hodin, pokud je termín volný,
Dle dohody se dá upravit časový rozvrh na základě přání studenta.Reference

Když jsem začal chodit na doučování k panu Špirhanzlovi, představovaly pro mě lineární rovnice nepředstavitelný problém. Pan Špirhanzl mně vše vysvětlil. Pokaždé, když narazím na nějaký problém v matematice, obrátím se s radostí na něj. Jeho heslem je: "Matematika je lehká!". A musím s ním souhlasit! Díky panu Špirhanzlovi mě matematika začala bavit a stala se mým koníčkem. Lepšího učitele matematiky neznám! Jsem moc rád, že jsem ho poznal! Vřele doporučuji! *****

Stanislav P - 03.12.2016

Jsem velice ráda, že jsem pana ing.Špirhanzla poznala. Když jsem se přihlásila na dálkové studium, moje znalosti matematiky byly katastrofální. Pan inženýr se mi plně věnoval a s velkou trpělivostí mi vše vysvětlil. Věnoval se mi i mimo sjednané termíny a mohla, a můžu se na něj kdykoliv obrátit se svými dotazy. Doučování probíhá v příjemném prostředí, klidu a hlavně: "Matematika je lehká". A s tím to heslem jsem zakončila Maturitní zkoušku-2016. Velice Vám děkuji. a budu stále vzpomínat. DOPORUČUJI *****

Barbora Naňáková - 30.11.2016

Velice kvalitní učitel. Mohu jen doporučit! Během dvou týdnů se začaly dít zázraky a dcera, která nosila domů pětky, najednou chodila s jedničkami! :)) Osobitý přístup a profesionální jednání. Mnohokrát vám děkuji! :)

František Zažímal - 29.11.2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci