Jan O.

Jan Onderka
Účet ověřený:
 německý jazyk, němčina, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - mírně pokročilý
  Opava
  180Kč - 250Kč za 60 minut
  po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  57% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj všem, kteří mají zájem o němčinu nebo angličtinu!

Jsem studentem gymnázia a protože jsou mou zálibou jazyky, zejména němčina, rozhodl jsem se zaregistrovat se na tuto stránku, snad to bude přínosné jak pro mě, tak pro Vás, mé potencionální zájemce.

NĚMČINA
U němčiny jsem schopný nabídnout mnohem více, než u angličtiny. Jsem držitelem Goethe Zertifikat Deutsch B1 a určitě to není poslední meta, které bych chtěl dosáhnout, momentálně své schopnosti hodnotím tak na úroveň B2. I když jsem se narodil v Německu, mnohem blíže mám k rakouské němčině, hlavně proto, že Rakousko pravidelně navštěvuji a strávil jsem tam už druhé letní prázdniny.

Němčina je úžasný jazyk s pravidly. Není důvod se jí bát. Neříkám, že je snadno naučitelná, každý cizí jazyk je pro nás běh na dlouhou trať, ale učí se velmi příjemně, pokud si k ní vypěstujete kladný vztah. A garantuju, že jsem schopný Vám dokázat, že němčina není tvrdý jazyk :)


NABÍDKY:
- Pravidelné nebo jednorázové doučování němčiny úrovně základní i střední školy
- Kurz pro jednotlivce nebo dvojice, klidně od úplných začátečníků až k pokročilým :)

CENA: Dohodou, domluvíme se na obsahu hodin :) Ale v rozmezí 180-250 Kč/hod :)
(uvádím kurz a doučování, to proto, že cítím rozdíl mezi tím, zda budeme procvičovat to, co se bere ve škole -> doučování, nebo zda náplň hodiny budu připravovat podle sebe -> kurz).
Výuka může probíhat samozřejmě přes skype, nemám s tím nejmenší problém.
Pokud je zájem ze strany studenta, tak mohu vyučovat podle knih Wir sprechen Deutsch 1,2; Direkt 1,2; Deutsche Grammatik (Lingolia). V případě zájmu se můžeme domluvit i na jiných knihách nebo s knihami nepracovat vůbec (což upřednostňuji).

ANGLIČTINA
Co se angličtiny týče, tak se aktivně připravuju na First Certifikate of English, který bych rád skládal tento školní rok. Mimo to jsem 5 let každý týden navštěvoval rodilého mluvčího, tudíž mám dobré komunikační schopnosti. Nicméně angličtina je plná výjimek, na rozdíl od němčiny, která se řídí podle daných pravidel. Všechno záleží samozřejmě na domluvě, ale osobně bych si troufl jenom na doučování angličtiny základní školy.
Angličtinu sem uvádím jenom jako doplňující nabídku, protože výuku angličtiny lze mnohem lépe sehnat, než výuku jakéhokoli jiného jazyka. Mou hlavní doučovatelskou aktivitu směřuji tedy k němčině, ale angličtině se nebráním.

NABÍDKA:
- Pravidelné nebo jednorázové doučování angličtiny úrovně základní školy
CENA: 180 - 200 Kč/hodKontaktní formulář


Napsat referenci