Ing. Pavla K.

Pavla Kubů
Účet ověřený:
 makroekonomie, matematika, mikroekonomie, ekonomie - sš, ekonomie, základy ekonomie, český jazyk, TSP/OSP, účetnictví, anglický jazyk, Podniková ekonomika
  Jablonec nad Nisou, Liberec a okolí, Turnov, Mladá Boleslav
  260Kč - 410Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

Vlastní učebna Jablonec n. Nisou - Mšeno. Výuka přizpůsobena potřebám studenta, časová flexibilita výhodou. Možnost fakturace na firmu v případě zájmu.

Absolvovala jsem Ekonomickou fakultu Technické univerzity v Liberci, poté 3 roky studia doktorátu z ekonomie.
Doučováním se zabývám již několik let, převážně doučuji ekonomii (příprava na dílčí zkoušky a státní závěrečné zkoušky na VŠ - zkušenosti s výukou ekonomie na VŠ) a matematiku (ZŠ, SŠ).
Připravím spolehlivě na přijímací zkoušky na SŠ (matematika, český jazyk) a VŠ (TSP/ OSP) - zkušenosti s výukou přípravných kurzů pro soukromou společnost.

Při výuce přes skype využívám kameru namířenou na tabuli a interaktivní obrazovku, kdy vše uvidíte přímo na svém monitoru.Reference

Bez paní Kubů bych státnice z ekonomie rozhodně nezvládla. Jsem nadšená jak mi vše dokázala vysvětlit a hlavně jakou semnou měla trpělivost, díky Pavle jsem složila zkoušku na výbornou. Když jsem paní Kubů kontaktovala byla pro mě ekonomie něco mezi nebem a zemí. Všem vřele doporučuji a ještě jednou velice děkuji!!!

Veronika Z. - 10. 9. 2017

Paní Kubů, rozhodně doporučuji. Syna doučovala na reparát z matematiky SŠ. Byl výborně připraven. Syn byl vždy z hodin nadšen. I výborná komunikace, na domlouvání termínů doučování.

Renáta K. - 28. 8. 2017

Rozhodně doporučuji. Jako matka 2 dětí mám opravdu málo času a musím s ním dobřě hospodařit, proto doučování po skypu opravdu oceňuji. Mimo to bylo vše jasně, jednoduše a pochopitelně podáno, takže jsem zkoušky zvládla bez obtíží.

Kateřina M. - 3. 7. 2017

Pavla mě připravovala na ekonomické státnice na TUL. Její výklad je pochopitelný i pro ty, kteří nemají grafy a matematiku zrovna v oblibě☺. Je trpělivá a s úsměvem vysvětlí vše znovu a znovu....

Iva H. - 15. 6. 2017

Na doučování k paní Pavle chodí můj syn potom,co se matematika na ZŠ stala u nás, díky novému matikáři,noční můrou.Syn už se po pár hodinách u paní lektorky nebojí chodit do školy a začal nosit i dobré známky.Přístup paní lektorky je k dětem kamarádský,je hodná,trpělivá a ochotná.Rozhodně doporučuji a děkuji.

Monika Š. - 15. 6. 2017

Toto doučování je pro mě opravdu ideální, paní Pavla je zábavná a umí skvěle a jednoduše vysvětlit vše čemu nerozumíte. Chtěla bych jí poděkovat že se mnou měla trpělivost a že mi pomohla zvládnout přijímací zkoušky:). A musím říci ze to byly snad jediné hodiny matematiky které mne opravdu bavily:).

Tereza F. - 13. 5. 2017

Syn na hodiny doučování chodil rád a odcházel z nich nadšený. Co víc k tomu dodat? Děkujeme!

Věra N. - 18. 4. 2017

Chtěl bych poděkovat paní inženýrce za výuku syna při přípravě na gymnázium resp. zkoušky z 5. třídy. Jednak se jednalo o bezpečně nejefektivnější cílený a profesionální způsob přípravy, ale vždy jsem cítil i upřímnou snahu jej posunout a to tak, že mě syn přemlouval !!! ať doučování u paní Pavly zařídím :) Ještě jednou děkuji.

Jiří M. - 17. 4. 2017

Byla jsem s doučováním velice spokojená. Pavla mě doučovala ekonomii a připravovala na státnice. Můžu říci, že jsem z jejích hodin odcházela s pocitem, že látku chápu a že to není tak těžké, jak mi to na vysoké škole přišlo. Má osobní přístup a vysvětluje trpělivě, dokud to člověk nepochopí. Vyhovovalo mi, že jsem grafy kreslila sama na tabuli, což mě pak ulehčilo kreslení u státnic. Tempo učení vždy přizpůsobila studentovi. I časově mi pokaždé vyšla vstříc, což mi dost pomohlo. Doporučuji! :-)

Tereza C. - 6. 2. 2017

Doporučuji! Hodiny na skypu probíhají mnohém účinněji než na místě. Paní Pavla umí vše jednoduše a dobře vysvětlit. Taky je časově flexibilní i pro nároční lidí jako třeba já kvůli práci.

Diana K. - 29. 1. 2017

Výuka s Pavlou je zábava. Je profesionálka na svém místě. Problematiku umí vysvětlit a podat tak, že ji pochopím i já. A to je co říci :-) Vřele ji doporučuji.

Jiří V. - 29. 1. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci