Vzdělání až na prvním místěIng. Pavla K.

Pavla Kubů
Účet ověřený:
makroekonomie, matematika, mikroekonomie, ekonomie - sš, ekonomie, základy ekonomie, český jazyk, TSP/OSP
Jablonec nad Nisou, Liberec, Turnov
Doučuje i přes skype / internet
350Kč - 550Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
6h průměrná rýchlost odpovědi

Vlastní učebny Jablonec n. Nisou - Palackého 41. Výuka přizpůsobena potřebám studenta, časová flexibilita výhodou. Možnost fakturace na firmu v případě zájmu.

Absolvovala jsem Ekonomickou fakultu Technické univerzity v Liberci, poté jsem studovala 3 roky doktorské studium z ekonomie. V rámci tohoto studia jsem 3 roky vyučovala mikroekonomii a makroekonomii na VŠ (TUL), absolvovala jsem půlroční studium ve Švýcarsku a dvouleté studium Vysokoškolské pedagogiky. V současné době dokončuji MBA studium v oboru Strategický management na Business Institute.

Doučováním se zabývám od roku 2010. Doučuji makroekonomii a mikroekonomii (příprava na zápočty, dílčí zkoušky a státní závěrečné zkoušky na VŠ - zkušenosti s výukou ekonomie na VŠ) a matematiku (ZŠ, SŠ).
Věnuji se přípravě studentů na přijímací zkoušky na SŠ z matematiky a českého jazyka a přípravě studentů na maturitu z matematiky.
Ráda pomohu s konzultacemi závěrečných VŠ prací zaměřených na ekonomická témata.

Po několika letech výuky na VŠ a soukromého doučování jsem založila v Jablonci nad Nisou vlastní vzdělávací centrum matematicko-ekonomických předmětů MEGIDO, se kterým spolupracuje již několik odborníků.

V rámci vzdělávacího centra organizuji kurzy anglického jazyka, kde studenti konverzují na běžná témata každodenního života - cílem je naučit se reagovat na situace, které Vás mohou potkat na dovolené, v práci, ve škole, atp.

Při výuce přes skype využívám interaktivní obrazovku, kdy vše uvidíte přímo na svém monitoru. Této formy výuky se nemusíte obávat, je velmi spolehlivá, efektivní a z pohodlí domova a zejména pracující studenti tuto formu velmi chválí.Reference

Najlepšie doučovanie. Pani Pavla je trpezlivá, prispôsobivá a neskutočne prijemna. Je veľmi ochotná. Učivo vysvetľuje veľmi zrozumiteľne, ze to naozaj dáva cele zmysel. Ja jej určite ďakujem a odporúčam každému.

Veronika B. - 21. 5. 2020

Paní Pavlu K. můžu 100% doporučit. Doučovala našeho syna v průběhu dlouhé zdravotní absence na SŠ a díky ní se na škole udržel. Je skvělé, že dokáže zajistit nejen uvedené předměty, ale díky její firmě Megido a kvalitním kolegům dokáže zajistit např. i kvalitní výuku fyziky, elektroniky, atd. Její firma pomáhá našim synům, velmi si její a Michalovi spolupráce vážíme. Děkujeme za vše. Petra K.

Petra K. - 29. 2. 2020

Pani Pavla pomahala dceri s bakalarskou praci a ted pomaha synovi s matikou.Musim napsat,ze je opravdu super!!!!T.

Eva T. - 21. 2. 2020

Paní ing.Pavla Kubů mne doučovala k souborné zkoušce z Mikroekonomie a Makroekonomie. perfektně vystihla moji situaci a pomohla mi dorovnat znalosti na úroveň potřebnou k úspěšnému vykonání zkoušky. Mohu tedy vřele doporučit její službu, zároveň prostředí Medigo je skvěle uzpůsobené k těmto účelům ( dataprojektor, tabule pro cvičení ). Zároveň jsem byl spokojený s flexibilitou a rychlou odezvou na mé časové potřeby. Petr Hubáček

Petr H. - 5. 9. 2019

Bezvadná příprava k přijímacím zkouškám na střední školu, děkujeme. Individuální přístup, možnost konzultací téměř kdykoliv. Dcera na doučování chodila ráda, chválila si způsob dovysvětlení látky, trpělivost a vstřícnost paní Pavly. Doporučuji bez výhrad! Tereza M.

Tereza M. - 24. 4. 2019

Děkujeme za perfektní přípravu k přijímacím zkouškám a za ochotu a vstřícnost k podmínkám s omezenými možnostmi díky aktivnímu sportování. Hodiny a domácí příprava byla vždy perfektně připravena.

Lubomir T. - 15. 4. 2019

Díky paní Ing. Pavle Kubů jsem úspěšně prošla vysokoškolským kurzem mikroekonomie i makroekonomie. Výborně mě připravila na dílčí zkoušky i na závěrečné státní zkoušky. Paní Kubů je velice milá a vstřícná a vždy jsem se na její hodiny těšila. Velice oceňuji i velkou časovou flexibilitu a možnost domluvení termínu téměř kdykoliv. Určitě doporučuji.

Pavla S. - 24. 1. 2019

Paní Pavla mi velmi pomohla při přípravě na státnice z ekonomie. Vše mi úžasně vysvětlila, i když to se mnou měla ze začátku dost obtížné :D DOPORUČUJI! :)) A ještě jednou ji moc děkuji, protože státnice jsem udělala jen díky její pomoci s přípravou.

Gabriela Š. - 9. 1. 2019

Dcera přišla z přípravy na doučování velmi spokojená, chodí tam ráda, dokonce si i doma plní nepovinné úlohy. Všem mohu jen a jen doporučit.

Lenka K. - 9. 11. 2018

Pani Pavla mi pomahala s pripravou na SZZ z Ekonomie. Jen diky ni jsem absolvovala za 1. Nejenze je to moc sympaticky a mily clovek, ale jeji pristup je naprosto fantasticky - vse trpelive a s usmevem vysvetli - treba i desetkrat. :) Pokud je pro Vas ekonomie spanelskou vesnici, tak jako byla pro me, pani Pavlu urcite doporucuju! :)

Denisa S. - 6. 9. 2018

Paní Kubů doučovala syna češtinu, mohu jen vřele doporučit, syn se zlepšil o dva stupně hodnocení. Na doučování chodil rád a s paní Kubů si rozuměl. Moc děkujeme

Zuzana K. - 27. 6. 2018

Díky paní Pavle jsem úspěšně prošla do třetího ročníku. Když jsem látce nerozuměla, tak na mě netlačila, ale v klidu mi to vysvětlila. Lepší doučování jsem neměla. Děkuju!

Viky K. - 24. 6. 2018

Děkujeme paní Kubů za výborný přístup a perfektní jednání, dceři moc pomohla s matematikou...

Tomáš K. - 23. 6. 2018

Paní Kubů je nejlepší lektorka, opravdu vás přiměje se učit. Její služby jsem využila už dvakrát, vždy stoprocentní úspěch!

Heli L. - 17. 6. 2018

Doučování u paní Kubů opravdu vřele doporučuji. Skvělý odborný přístup ale i super zvládnutá psychologie. Paní Kubů připravovala syna na přijímací zkoušky na SŠ. Tak v pohodě nebyl ani normální písemce. Moc děkujeme. Bez ní by se na školu nedostal.

Alena J. - 27. 4. 2018

Doučování s paní Kubů rozhodně doporučuji. Dá se říci, že jen díky společným hodinám a dvoutýdenní nalejvárně jsem úspěšně složila SZZ z ekonomie. Paní Kubů dokáže vše jednoduše a srozumitelně vysvětlit. Ještě jednou moc děkuji za super doučování, co skutečně stálo za to! :-)

Pavlína K. - 11. 2. 2018

Bez paní Kubů bych státnice z ekonomie rozhodně nezvládla. Jsem nadšená jak mi vše dokázala vysvětlit a hlavně jakou semnou měla trpělivost, díky Pavle jsem složila zkoušku na výbornou. Když jsem paní Kubů kontaktovala byla pro mě ekonomie něco mezi nebem a zemí. Všem vřele doporučuji a ještě jednou velice děkuji!!!

Veronika Z. - 10. 9. 2017

Paní Kubů, rozhodně doporučuji. Syna doučovala na reparát z matematiky SŠ. Byl výborně připraven. Syn byl vždy z hodin nadšen. I výborná komunikace, na domlouvání termínů doučování.

Renáta K. - 28. 8. 2017

Rozhodně doporučuji. Jako matka 2 dětí mám opravdu málo času a musím s ním dobřě hospodařit, proto doučování po skypu opravdu oceňuji. Mimo to bylo vše jasně, jednoduše a pochopitelně podáno, takže jsem zkoušky zvládla bez obtíží.

Kateřina M. - 3. 7. 2017

Pavla mě připravovala na ekonomické státnice na TUL. Její výklad je pochopitelný i pro ty, kteří nemají grafy a matematiku zrovna v oblibě☺. Je trpělivá a s úsměvem vysvětlí vše znovu a znovu....

Iva H. - 15. 6. 2017

Na doučování k paní Pavle chodí můj syn potom,co se matematika na ZŠ stala u nás, díky novému matikáři,noční můrou.Syn už se po pár hodinách u paní lektorky nebojí chodit do školy a začal nosit i dobré známky.Přístup paní lektorky je k dětem kamarádský,je hodná,trpělivá a ochotná.Rozhodně doporučuji a děkuji.

Monika Š. - 15. 6. 2017

Toto doučování je pro mě opravdu ideální, paní Pavla je zábavná a umí skvěle a jednoduše vysvětlit vše čemu nerozumíte. Chtěla bych jí poděkovat že se mnou měla trpělivost a že mi pomohla zvládnout přijímací zkoušky:). A musím říci ze to byly snad jediné hodiny matematiky které mne opravdu bavily:).

Tereza F. - 13. 5. 2017

Syn na hodiny doučování chodil rád a odcházel z nich nadšený. Co víc k tomu dodat? Děkujeme!

Věra N. - 18. 4. 2017

Chtěl bych poděkovat paní inženýrce za výuku syna při přípravě na gymnázium resp. zkoušky z 5. třídy. Jednak se jednalo o bezpečně nejefektivnější cílený a profesionální způsob přípravy, ale vždy jsem cítil i upřímnou snahu jej posunout a to tak, že mě syn přemlouval !!! ať doučování u paní Pavly zařídím :) Ještě jednou děkuji.

Jiří M. - 17. 4. 2017

Byla jsem s doučováním velice spokojená. Pavla mě doučovala ekonomii a připravovala na státnice. Můžu říci, že jsem z jejích hodin odcházela s pocitem, že látku chápu a že to není tak těžké, jak mi to na vysoké škole přišlo. Má osobní přístup a vysvětluje trpělivě, dokud to člověk nepochopí. Vyhovovalo mi, že jsem grafy kreslila sama na tabuli, což mě pak ulehčilo kreslení u státnic. Tempo učení vždy přizpůsobila studentovi. I časově mi pokaždé vyšla vstříc, což mi dost pomohlo. Doporučuji! :-)

Tereza C. - 6. 2. 2017

Doporučuji! Hodiny na skypu probíhají mnohém účinněji než na místě. Paní Pavla umí vše jednoduše a dobře vysvětlit. Taky je časově flexibilní i pro nároční lidí jako třeba já kvůli práci.

Diana K. - 29. 1. 2017

Výuka s Pavlou je zábava. Je profesionálka na svém místě. Problematiku umí vysvětlit a podat tak, že ji pochopím i já. A to je co říci :-) Vřele ji doporučuji.

Jiří V. - 29. 1. 2017


Kontaktní formulářNapsat referenci