Monika P.

Monika Parizkova
Účet ověřený:
 anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - komunikace
  Praha
  190Kč - 250Kč za 60 minut
  víkend,
  dochází za studenty
  70% zodpovězených zpráv
  48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Absolventka Masarykovy univerzity, milovnice cestování, cizích kultur a jazyků. Momentálně pracující v mezinárodní společnosti a stále rozvíjející své znalosti angličtiny. Minulý rok jsem absolvovala devítiměsíční studijně-pracovní pobyt v Sydney, kde jsem také navštěvovala jazykovou školu a získala FCE Cambridge a IELTS certifikáty.

Anglický jazyk mě baví sdílet, pomáhat a učit lidi, kteří si k němu hledají cestu. Mám zkušenosti s doučováním mladších dětí školního věku, dospělých (do střední úrovně pokročilosti) i cizinců, kteří s jazykem doposud neměli žádnou zkušenost.

Snažím se najít nejlepší strategii a kombinaci materiálů pro daného studenta, tak aby byl pro něj jazyk zábavný, zajímavý a nebál se komunikovat. Hodinu přizpůsobím individuálním potřebám a dávám si záležet na výběru zahraničních materiálů, které studentovi látku zprostředkují uceleně a logicky.
Reference

Moniku mohu doporučit každému, kdo má chuť učit se angličtinu zábavnou formou. Na hodinu byla vždy připravena a dokázala vše výborně vysvětlit. Za dva měsíce doučování se moje angličtina výrazně zlepšila. Před začátkem doučování jsem nedokázal říct skoro jedinou větu v angličtině, nyní už to není pro mě problém.

Filip P. - 16.05.2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci