Václav Š.

Václav Švarc
Účet ověřený:
 český jazyk, anglický jazyk, angličtina, matematika - zš, matematika - sš, dějepis, hra na ukulele, bicí, hra na bicí nástroje
 Plzeň, Rokycany, Zbiroh, Terešov
  200Kč - 250Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  80% zodpovězených zpráv
  48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Jmenuji se Václav Švarc, je mi dvacet let a jsem studentem Západočeské univerzity v Plzni (ZČU Plzeň). Již druhým rokem studuji obor Historie a Český jazyk, literatura se zaměřením na vzdělávání. Učitelství a pedagogika jsou obory, ve kterých byl chtěl nadále růst a následně se jimi živit.

V květnu 2016 jsem absolvoval čtyřleté gymnázium v Rokycanech a úspěšně složil maturitní zkoušku z Českého jazyka, Anglického jazyka, Historie a Geografie.

Doučuji Český jazyk (ZŠ, SŠ), Anglický jazyk (ZŠ, SŠ, do úrovně B1), Matematiku (ZŠ, SŠ - první, druhý ročník), Španělštinu (úroveň A1/A2) a Historii (ZŠ, SŠ). Po domluvě jsem ochoten učit základy hry na ukulele a hry na bicí nástroje. Mimo jiné jsem také psal pro sportovní hokejový web Akademici Plzeň (akademiciplzen.com), v případě zájmu jsem ochoten pomoct při psaní esejí a slohových prací.

V období letních prázdnin pomáhám vést letní tábory, tudíž mám zkušenosti s mladšími dětmi, i teenagery.

Mezi mé volnočasové koníčky patří sólový/sborový zpěv, hra na bicí nástroje, hra na ukulele, zpěv ve vlastní rockové kapele, rodina, příroda, přátelé a můj pes Aida.Kontaktní formulář


Napsat referenci