Dagmar K.

Dagmar Koláčková
Účet ověřený:
 matematika - zš, německý jazyk - pokročilý, anglický jazyk - komunikace
  Ostrava
  150Kč - 250Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  8h průměrná rýchlost odpovědi

Doučování se věnuji od roku 2010. Prioritně jsem se věnovala výuce německého jazyka pro jednotlivce a skupiny.Mými zákazníky byly pojišťovny, stavební a telekomunikační firmy. Z řad jednotlivců pak např. zdravotníci.


Nově se věnuji matematice pro základní školy a angličtině. Angličtina a matematika jsou můj koníček a v současné době mám za sebou osobní úspěch s výpomocí žákům I. a II. stupně ZŠ s reparáty.Reference

Dobrý den. Múj syn musel dělat reparát ze zbytečného dobrovolně povinného německého jazyka. Zásluhou paní Dagmar to zvládnul jako nejlepší, což svědčí o velmy dobrému doučování.Paní Dagmar měla vše dobře připravené a velmi dobrý přístup k doučování. Hodně jsme jí vděční.

Pavel K. - 7. 9. 2017

Dobrý den chtěla bych napsat referenci na paní Dagmar Koláčkovou. Doučovala moji dceru matematiku a syna angličtinu byli jsme s ní moc a moc spokojeni. Uměla to pěkně vysvětlit a měla navíc i svoje knížky díky kterým to děcka moc dobře pochopily. A i známky ve škole tomu odpovídají!!! Proto můžu paní Dagmar vřele doporučit!!! 100% spokojenost.

Monika S. - 9. 5. 2017

Dagmar mě učila ve skupinovém kurzu němčiny. Vzhledem k tomu, že se kurzu účastnili lidé různého věku i schopností, bylo nutno k výuce v určitých aspektech přistupovat individuálně dle potřeb každého z nás. Dagmar byla vždy schopná najít způsob jak danou problematiku vysvětlit všem a srozumitelně. Při výuce využívala učebnici z kurzu, ale také videa a tištěné listy nebo různé hry. Každá hodina tak byla jiná, zajímavá a zábavná a nikdy nesklouzla do nudného stereotypu. Dagmar mohu vřele doporučit.

Andrea K. - 6. 2. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci