Anna T.

Anna Tolarova
Účet ověřený:
 angličtina - konverzace, anglický jazyk, francouzský jazyk - začátečník
  Praha
  300Kč - 450Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  80% zodpovězených zpráv
  21h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentka Vysoké školy ekonomické, kde studuji na fakultě mezinárodních vztahů. Mám ráda jazyky a snažím se v nich zlepšovat.
Mám za sebou přes 8 let kurzů angličtiny v jazykovém studiu Rolino a 4-5 let ve Franouzském institutu v Praze, který i teď pravidelně navštěvuji. A začínám i s dalšími jazyky - španělštinou se kterou se v nutných případechtaké domluvím, plánuji se učit v budoucnu Italštinu.
Z angličtiny mám Certifikát CAE.
Mám za sebou půl roku zahraničního studia v angličtině.

S vyučováním začínám, ocením zpětnou vazbu.
Podle domluvy mohu doučovat i matematiku, ze které jsem školně maturovala (převážně ze SŠ kapitoly, ale i derivace a integrály, atd).Reference

Aničku jsem si vybrala na procvičování konverzace a mohu jedině doporučit. Je velice milá, ochotná vše vysvětlit a je zábava s ní konverzovat. Vybírá témata, která mě zajímají a tím pádem máme celou hodinu co probírat. Navíc se snaží rozšiřovat slovní zásobu čtením článků.

Klára K. - 21. 2. 2018

Anička mě připravuje na zkoušku z angličtiny úrovně B2. Oceňuji zejména její pozitivní přístup, nic není problém, na všem se dá domluvit. Sežene materiály k procvičování daného jevu, vše vysvětlí. Vědoma si skutečnosti, že konverzace je v případě výuky jazyka základ, střídá gramatická cvičení s mluvením. Snaží se mluvit o tématech, která jsou nám oběma blízká - nejde tedy o jakousi simulaci konverzace, ale primárně o to, naučit se funkčně sdělit skutečně vše, co chci říct. Aničku určitě doporučuji.

Anna M. - 12. 4. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci