Speciální přístup k Vašemu dítětiLea D.

Lea Dominika Bicanová
Účet ověřený:
 matematika - zš, čeština - zš, anglický jazyk, francouzský jazyk
  Brno
  150Kč - 200Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  70% zodpovězených zpráv
  8h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem absolventka pedagogického lycea a v současnosti studuji psychologii. Mám bohatou pedagogickou praxi (MŠ, ZŠ, ZŠ speciální a praktická, tábory apod)
V současné době doučuji několik dětí, snažím se pro každého najít ten nejvhodnější způsob výuky. Dětem stavím hodinu na míru. Učím je efektivní a hravou formou. Nezaleknu se ani jejich specifických problémů. Mám na starosti několik dětí se specifickými poruchami učení a chování.
Řídím se heslem, že každé dítě má šanci a právo na úspěch!Reference

Slečnu Leu velmi doporučuji. Pracuje se synem velmi efektivně a zábavně. Lea je sympaticka, má profesionální přístup, umí zaujmout. Těšíme se na další spolupráci.

Veronika V. - 1. 5. 2018

Bezvadná dáma.Velmi příjemná,spolehlivá!!Dcera si ji moc chválí.Výsledky velmi pozitivní. Přístup k výuce profesionální.. Určitě doporucuji;-)

Martina K. - 29. 3. 2018

Slečnu Leu určitě doporučuji. Je spolehlivá, na hodiny vždy připravená. Rozhodně její doučování je pro syna přínosem. Sama zjistí nedostatky a zaměří se na ně. Skvělá, příjemná a usměvavá.

Renata R. - 29. 3. 2018

Slečnu Leu Bicanovou bych vřele doporučila,je příjemná, milá a hlavně to s dětmi umí,její příprava na hodinu češtiny s dcerou byla skvělá.

Silvie P. - 26. 3. 2018


Kontaktní formulář


Napsat referenci