Ondřej Č.

Ondřej Činátl
Účet ověřený:
 anglický jazyk
  Jablonec nad Nisou
  250Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  3h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj, pořádám(e) u nás ve firmě v Jablonci nad Nisou individuální i skupinkové (2 osoby) lekce angličtiny. Pro všechny úrovně/oblasti/potřeby od zlepšení prospěchu ve škole, přípravy na zkoušky, pohovoru, zlepšení postavení v zaměstnání. Já lektor 31 let, vš, Aj na C1, státnice za 1, praxe v americké IT firmě, zahraničním obchodu, firemní výuce i výuce pro jazykovou školu. Možnost zvýhodněného softwaru pro podporu výuky. 250 Kč/osoba za lekci 60 min. Skupinka 2 lidí 150 Kč/osoba.Reference

Mohu jen doporucit, proaktivni a moderni o pristup. Vysoky nadstandard (mohu srovnavat).

Zdenek - 27. 4. 2017

Lektora Ondřěje Činátla doporučuji těm studentům, kteří hledají individuální lekce šité na míru jejich jazykové úrovni, času, zaměření i profesi. S interaktivní koncepcí výuky jsem spokojena. Oceňuji trpělivost lektora, jeho důkladnou přípravu a přátelský přístup.

Tereza - 15. 3. 2017

Pokud váháš zda zvolit zrovna lektora p. Činátla, věř, že je to nejlepší volba , kterou uděláš. Po všech zkušenostech s doučováním, jsem se nesetkala s větším profesionálem doučování angličtiny.I přesto, že jsem lajdák, jako lektor má neuvěřitelnou schopnost Vás zaujmout, angličtinu podat v takovém světle, že Vás to bude opravdu bavit..Učitelské schopnosti? Minimalně to..:) Přátelský přístup, ochotný a vstřícný..Angličtina probíhá v příjemném prostředí.. Více než spokojená! :)

Marie B. - 14. 3. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci