Lekce angličtiny/PC v JablonciIng. Ondřej Č.

Ondřej Činátl
Účet ověřený:
 anglický jazyk, práce na počítači, programování, počítačová grafika, Microsoft Office, grafika Adobe, InDesign
  Jablonec nad Nisou
  150Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  3h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj, pořádám(e) u nás v IT firmě v Jablonci nad Nisou individuální i skupinkové (2 osoby) lekce angličtiny/práce s PC/grafika/programování/MS Office (začátečníci-pokročilí, děti-dospělí). Pro firemní výuku možnost dojíždění.

Já lektor 32 let, vš, Aj na C1-C2, státnice za 1, praxe v americké IT firmě, zahraničním obchodu, HR, firemní výuce, výuce pro jazykovou školu. Vyučuji také v rámci projektu EU POVEZ. Studenty mám z firem jako Preciosa, Jablotron, Desko, Strojírenský zkušební ústav, Provys, Ministerstvo obrany ČR.

Možnost zvýhodněného softwaru pro podporu výuky. 300 Kč/osoba za lekci 60 min. Skupinka 2 lidí 150 Kč/osoba.Reference

Velká spokojonost. Líbí se mi učení bez učebnic. Je spolehlivý a pečlivý.Výuka je moderní a myslím si, že učinná. Individuální přístup ke stupni znalosti studentů. Témata dle potřeby. Atmosféa při vyučování velmi přátelská. Mohu jen doporučit.

Lenka L. - 12. 6. 2018

Mohu jen doporucit, proaktivni a moderni o pristup. Vysoky nadstandard (mohu srovnavat).

Zdenek - 27. 4. 2017

Lektora Ondřěje Činátla doporučuji těm studentům, kteří hledají individuální lekce šité na míru jejich jazykové úrovni, času, zaměření i profesi. S interaktivní koncepcí výuky jsem spokojena. Oceňuji trpělivost lektora, jeho důkladnou přípravu a přátelský přístup.

Tereza - 15. 3. 2017

Pokud váháš zda zvolit zrovna lektora p. Činátla, věř, že je to nejlepší volba , kterou uděláš. Po všech zkušenostech s doučováním, jsem se nesetkala s větším profesionálem doučování angličtiny.I přesto, že jsem lajdák, jako lektor má neuvěřitelnou schopnost Vás zaujmout, angličtinu podat v takovém světle, že Vás to bude opravdu bavit..Učitelské schopnosti? Minimalně to..:) Přátelský přístup, ochotný a vstřícný..Angličtina probíhá v příjemném prostředí.. Více než spokojená! :)

Marie B. - 14. 3. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci