Lorenzo D.

Lorenzo De Magsitris
Účet ověřený:




italský jazyk, italský jazyk - začátečník, italský jazyk - pokročilý, anglický jazyk - business
Praha, 17000
Doučuje i přes skype / internet
40% zodpovězených zpráv
1h průměrná rychlost odpovědi

Vítejte na mém profile :-) Jsem rodilý mluvčí žijící v Praze, který mimo italského jazyka, nabízí doučovaní i v angličtině.
Mám tříleté zkušenosti z doučovaní a moje metody jsou velmi efektivní a praktické.

Cena za jednu lekci 350 Kč / 60 min.

Whatsapp to arrange any lesson ********



Reference

Lorenzo je pro mě numero uno!!:-) Italsky se s přestávkami učím mnoho let, bohužel stále se stejným výsledkem tedy na úrovni věčného začátečníka. Ačkoliv Lorenzo neumí česky, z čeho jsem měla docela obavy, byla to dobrá volba. Lorenzo je velice příjemný, milý, trpělivý, mluví srozumitelně a pomalu, je aktivní... takže vím a věřím, že díky němu se naučit konečně pořádně italsky nebude pro mne pouhým snem, ale sen se stane skutečností!! Kdo tedy váháte, mohu jen a jen doporučit!!

Lucie K. - 14. 5. 2017

Lorenzo je velice klidny a prijemny clovek, ktery vsechno vysvetluje v klidu a trpelive. Jelikoz neumi cesky, tak je to nejlepsi cesta, jak se naucit anglicky. Doporucuji !

Jakub V. - 19. 4. 2017

Angličtinu potřebuji ke své profesi a vzhledem k tomu že se jí učím již 18 let nejsem absolutně spokojen s tím jak na tom jsem. Proto jsem se rozhodl vyzkoušet něco jiného než klasického pedagoga a myslím že to byl krok dobrým směrem. Měl jsem zatím jen jednu lekci z které jsem si odnesl skvělé pocity. Věřím že to ponese své ovoce, Lorenzo je pohotový, kreativní a vzhledem k mým schopnostem velmi trpělivý. Už se těším na další.

Josef V. - 5. 4. 2017


Kontaktní formulář



Napsat referenci