Kristína L.

Kristína Lekárová
Účet ověřený:
 matematika - zš, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - příprava na maturitu, anglický jazyk - komunikace, zobcová flétna
  Brno-město
  150Kč - 200Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  100% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Doučování se věnuji 3 roky, mám zkušenosti i s doučováním přes skype. Těší mě, když můžu pomoci touto cestou a odměnou mi je pak růst vědomostí mých žáků a jejich větší chuť k učení, ale nejkrásnější je, když si uvědomí: "já to dokázal/a!" :-)Reference

Kristy doučuje mého syna,který je na střední škole.Jsem ráda,ze jsem si ji našla a syn také .S Kristy je výborná komunikace,dokáže povzbudit rodice,kdyz dětem se zrovna nedaří,je ochotná a vždy vyjde vstříct. Za mě mohu jen doporučit. Ze syna propadajiciho z matematiky udelala behem dvou měsíců génia.

Petra K. - 15. 6. 2017

Kristinka je úžasný člověk, doučuje dceru z aj 8 tř. Důkladně se připravuje na další doučko, chystá dceři testiky a cvičení. Je velmi trpělivá a jediná přišla na to proč to dceři nešlo a najednou to jde. Děkuji

Zuzana L. - 8. 6. 2017

Kristy mě doučuje z konverzace Angličtiny a jsem maximálně spokojená. Je milá, příjemná a trpělivá. Moc doporučuji. Helča

Helena D. - 5. 6. 2017

Přestože fyziku Kristína nedoučuje, nastudovala látku a připravila mého syna na písemný test z tohoto předmětu. Látku srozumitelně vysvětlila, byla pečlivá a ochotná.

Jana H. - 1. 6. 2017

Přestože fyziku Kristína nedoučuje, nastudovala látku a připravila mého syna na písemný test z tohoto předmětu. Látku srozumitelně vysvětlila, byla pečlivá a ochotná.

Jana H. - 1. 6. 2017

Kristína doučuje moji dceru z matematiky a angličtiny. Je milá, vztřícná, trpělivá. Na hodinu perfektně připravená, vše umí srozumitelně vysvětlit.

Kateřina M. - 18. 3. 2017

Kristi mně doučuje z matematiky na přijímací zkoušky a jsem s ní velice spokojená. Příjemná, vždy připravená a přizpůsobí se.

Jana K. - 8. 3. 2017

Kristína doučuje mé dva syny anglický jazyk 8. a 6. třídu přes skype.Jsme velmi spokojeni, srozumitelně učivo vysvětluje, je pečlivá na přípravu na hodinu .Velmi dobrá komunikace a domluva.Rozumná cena.

Jitka Č. - 5. 3. 2017

Kristinka doucuje moju Laura....A sme maximalne spokojni. Velmi jej pomaha. Doucuje cez skype.D)

Tatiana V. - 2. 3. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci