Angličtina a Matematika v pohodě :-)Kristína L.

Kristína Lekárová
Účet ověřený:
matematika - zš, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - příprava na maturitu, anglický jazyk - komunikace, zobcová flétna
Brno-město, 61200, 60200
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
90% zodpovězených zpráv
8h průměrná rýchlost odpovědi

Doučování se věnuji 3 roky, mám zkušenosti i s doučováním přes skype. Těší mě, když můžu pomoci touto cestou a odměnou mi je pak růst vědomostí mých žáků a jejich větší chuť k učení, ale nejkrásnější je, když si uvědomí: "já to dokázal/a!" :-)Reference

Velmi dobrá doučovatelka. Všechno víme. A také Věry good person. Petra

Petra D. - 31. 3. 2018

Během 30 minut mě doucila to co jsme brali v matice poslední měsíc, je chápavá, trpělivá a umí dobře vysvětlovat, byla perfektně připravená. Pokud potřebujete doučko tak dále nehledejte! :D

Martin T. - 6. 3. 2018

Kristínka je strašně milá a sympatická holčina, která všechno dokáže skvěle vysvětlit tak, že to pochopí i matematický jelito jako jsem já. Pokud pořád někoho hledáte na matiku, tak už nehledejte, protože ona je nejlepší.

Maruška P. - 5. 3. 2018

Kristína mě doučuje angličtinu, mám zdravotní problémy a specifické poruchy učení. Všechno zvládá skvěle, výuku přizpůsobuje mým potřebám . Skvělá komunikace, je hodně trpělivá. Vyzkoušel jsem i jiného učitele , ale Kristina je nejlepší.

Martina K. - 21. 2. 2018

S Kristy máme hodiny anglické konverzace. Na hodinu chodí vždy perfektně připravená, je milá, velice ochotná a hlavně umí v hodině udržet pozitivní atmosféru. Lektorů už jsem vystřídal hodně a patří rozhodně k těm několika nejlepším. Navíc cenu za výuku má velice rozumnou. Mohu jedině doporučit. Pavel N

Pavel N. - 25. 1. 2018

Kristy mě doučuje matiku a já bych nemohla být spokojenější. Je milá příjemná a ví o čem mluví. Na každou hodinu je přpřavená a díky ní mě učení začalo bavit. Zlepšení ve škole díky ní taky přišlo :)))

21. 1. 2018

Kristy mě doučuje matematiku, už mě doučovalo více lidí, ale ze všech mi sedla nejvíce. Je hodně trpělivá a výborně se dopředu na danou látku připraví.

Štěpán S. - 20. 1. 2018

Kristy ma doučuje angličtinu a som s ňou veľmi spokojná. Je trpezlivá, ochotná, veľmi milá a na každé doučovanie pripravená :)

22. 11. 2017

Jsem ráda, že jsme trefili na zodpovědnou, aktivní a příjemnou slečnu na doučování. Vše zatím ku nejlepší spokojenosti. Dceři velmi vyhovuje její přístup. Doporučuji

Lenka Z. - 28. 9. 2017

Kristy doučuje mého syna,který je na střední škole.Jsem ráda,ze jsem si ji našla a syn také .S Kristy je výborná komunikace,dokáže povzbudit rodice,kdyz dětem se zrovna nedaří,je ochotná a vždy vyjde vstříct. Za mě mohu jen doporučit. Ze syna propadajiciho z matematiky udelala behem dvou měsíců génia.

Petra K. - 15. 6. 2017

Kristinka je úžasný člověk, doučuje dceru z aj 8 tř. Důkladně se připravuje na další doučko, chystá dceři testiky a cvičení. Je velmi trpělivá a jediná přišla na to proč to dceři nešlo a najednou to jde. Děkuji

Zuzana L. - 8. 6. 2017

Kristy mě doučuje z konverzace Angličtiny a jsem maximálně spokojená. Je milá, příjemná a trpělivá. Moc doporučuji. Helča

Helena D. - 5. 6. 2017

Přestože fyziku Kristína nedoučuje, nastudovala látku a připravila mého syna na písemný test z tohoto předmětu. Látku srozumitelně vysvětlila, byla pečlivá a ochotná.

Jana H. - 1. 6. 2017

Přestože fyziku Kristína nedoučuje, nastudovala látku a připravila mého syna na písemný test z tohoto předmětu. Látku srozumitelně vysvětlila, byla pečlivá a ochotná.

Jana H. - 1. 6. 2017

Kristína doučuje moji dceru z matematiky a angličtiny. Je milá, vztřícná, trpělivá. Na hodinu perfektně připravená, vše umí srozumitelně vysvětlit.

Kateřina M. - 18. 3. 2017

Kristi mně doučuje z matematiky na přijímací zkoušky a jsem s ní velice spokojená. Příjemná, vždy připravená a přizpůsobí se.

Jana K. - 8. 3. 2017

Kristína doučuje mé dva syny anglický jazyk 8. a 6. třídu přes skype.Jsme velmi spokojeni, srozumitelně učivo vysvětluje, je pečlivá na přípravu na hodinu .Velmi dobrá komunikace a domluva.Rozumná cena.

Jitka Č. - 5. 3. 2017

Kristinka doucuje moju Laura....A sme maximalne spokojni. Velmi jej pomaha. Doucuje cez skype.D)

Tatiana V. - 2. 3. 2017


Kontaktní formulářNapsat referenci