Lenka P.

Lenka Procházková
Účet ověřený:
český jazyk- zš, , maturita; matematika - zš, maturita, anglický jazyk - zš, maturita; francouzský jazyk - zš, fyzika- zš, psychologie, korektura
Olomouc, Louny
130Kč - 200Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
80% zodpovězených zpráv
22h průměrná rýchlost odpovědi

Krásný den milí rodiče, Vážení studenti,

ráda bych se Vám tímto způsobem představila. Mé jméno je Lenka a jsem absolventkou všeobecného gymnázia v Lounech. Momentálně studuji psychologii na universitě Palaclého v Olomouci. Získala jsem mnoho zkušeností v oblasti práce s dětmi na LDT a také právě z mnoha hodin doučování a lektorování cizích jazyků. Mohu o sobě říct, že jsem velmi trpělivá a snažím se vždy vyhovět potřebám mých žáků.
Nabízím Vám přístupnou formu doučování Vašich dětí od školky až k příjmaícím zkuškám na vysoké školy. Dokáži se rychle zorientovat v aktuálním problému vašich dětí a věřím, že jim i velmi rychle dovedu pomoci a nasměrovat je správným směrem.
Zájemcům o prestižní vysokoškolský obor jednooborové psychologie nabízím hutnou přípravu k přijímacím zkouškám, které (jak jistě víte) nejsou snadné. Samozřejmě poradím, jak se prezentovat před komisí, jak si zpracovat portfolio, co umět atd.(já jsem se dostala na FF UK, PeDF UK, FF UPOL, FF MUNI, FF OU, PF JU), takže mohu předat poměrně intenzivní zkušenost z průběhu zkoušek na téměř všech fakultách.
Nově nabízím jazykové korektury bakalářských, diplomových i jiných menších prací. Poradím i s metodikou, diskusí a závěrem. Jednu práci opravuji zhruba tři dny, poté se studentem jednotlivé chyby rozebírám. Jsem ráda, když si student z našeho rozhovoru odnese i něco do budoucna. Ke korekturám přikládám i speciální ceník: tedy 20-30 korun/ normostranu.
Dále nabízím intenzivní přípravu ke státní maturitní zkoušce z českého a anglického jazyka pro studenty denního, ale i dálkového studia. Také se věnuji vzdělávání dospělých studentů a to zejména v oblasti anglického a francouzského jazyka a to od úplných (věčných) začátečníků po všeobecnou konverzační úroveň. Osobně dávám přednost dlouhodobému doučování, ale nebráním se ani nárazové pomoci s přípravou do školy.
V letošním roce se všichni moji studenti úmístili na velice slušných místech v příjmacích zkouškách na střední školy a také obě mé maturantky mají za sebou úspěšnou zkoušku z dospělosti.
V průběhu letních prázdnin nabízím intenzivní přípravu k postupovým zkouškách do dalšího ročníku přípravu k zářijové maturitní zkoušce. A též i pravidelné procvičování zejména pravopisu a jazyků, což je rozhodně přínosné pro všechny žáky, kteří takříkajíc nechtějí "vypadnout z režimu škola".

Věty na závěr: Milí studenti, milí rodiče, ze zkušenosti Vám radím, nenechávejte svůj prospěch/prospěch svých dětí a přípravu na poslední chvíli! Své šance, ať už na lepší známku, nebo na úspěch u zkoušek zvýšíte jedině pěčlivou, pravidelnou a dlouhodobou přípravou. Každý jsme jiný, nic nejde hned!

Pro bližší informace mně neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: lenka1998.prochazkova@seznam.cz


S přáním hezkého dne
Vaše LenkaReference

Slečna Lenka je spolehlivá, milá, vstřícná. Na doučování byla velice dobře připravena. Maximální spokojenost. Mohu jen doporučit.

Eva H. - 22. 5. 2019

Slečna Lenka je velmi hodná, milá, vše co jsem potřebovala mi vždy vysvětlila. Doučovala mě čj a aj k maturitě a díky ní jsem to udělala. Velmi milý přístup, dohoda hodin také v pohodě. Mohu jen doporučit.

Kateřina Č. - 15. 5. 2019

Báječná spolupráce, syn si Lenku nemohl vynachválit. Díky doučování s Lenkou, syn úspěšně složil příjmací zkoušky na střední školy. Doporučuji všem, co potřebují doučit ČJ.

Vojtěch S. - 2. 5. 2019

Slečna Lenka je velice chytrá, milá a vždy perfektně připravena na hodinu. Chodím k ní na doučování z anglického jazyka. Vždy se dokážeme domluvit na termínu, i když to někdy přes mé i její pracovní vytížení není nejjednodušší. Je velice přizpůsobivá nejen při domluvě na další hodiny, ale také v oblasti výuky. Hodiny s Lenkou jsou zábavné. Dostávám i domácí úkoly, které studenta "donutí" se učit i doma, mimo doučování. Doporučuji nejen studentům, ale také dospělým, kteří se chtějí v angličtině udržovat na dobré úrovni, či se něco nového naučit.

Eliška H. - 21. 4. 2019

Slečnu je třeba i přes domluvený termín uhánět (nakonec hodinu zrušila), nekomunikuje (i přesto, že se měla sama ozvat), takže už od prvního kontaktu je velice nespolehlivá a nedrží slovo. Nedošlo ani k první hodině, od lektora očekávám zcela jiný, zodpovědný přístup. Petr K.

Petr K. - 15. 4. 2019

Plná spokojenost

Kateřina R. - 1. 11. 2018

Slečna Lenka, je velice milá a mohu jen doporučit. Skvělá komunikace a profesionální přístup, dceři se intenzivně věnovala celé prázdniny. A také se vyplatilo dcera úspěšně složila reparát z matematiky a nadále budeme využívat jejich schopností

Markéta H. - 29. 8. 2018

Slečnu Lenku můžu jen a jen doporučit. Já sama k ní docházím na češtinu a přidávam teď k tomu i angličtinu. Jsem studentka dálkového studia, takže doporučuji í dospělím a ne jen dětem. Na hodiny je slečna Lenka velice dobře připravena a maximálně se věnuje. Hodiny doucovani jsou k nezaplacení.

Eva J. - 16. 11. 2017

Holcina byla velmi prijemna.Dcera byla spokojená a musím podotknout,že se budeme těšit na další hodinu.

Julie H. - 12. 11. 2017

Opravdu maximalni spokojenost.vsem bych jen doporucila

Adriana S. - 9. 8. 2017

Slečna Lenka začala mou dceru (8.ročník ZŠ) doučovat Čj a Aj.Nyní jsme přidali další předměty . Na hodiny je vždy Lenka výborně připravená.Dceři,která se na hod.doučování těší , se věnuje intenzivně i několik hod. týdně.Vždy dle předchozí domluvy,kdy s komunikací není problém. Věřím že s její pomocí se dcery prospěch ve škole brzy zlepší.

Tamchinová M. - 10. 6. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci