Matematika, TSP, OSP, MS Office, snadno a stručně (BRNO), nebo i Skype (ČR)Petr B.

Petr Brhel
Účet ověřený:
matematika, matematika - zš, , vš. Z VŠ Matematiky derivace, integrály, průběh funkce, matice, limity, diferenciální rovnice. TSP, OSP. Kancelářské programy - PowerPoint, Excel, Word
Brno (osobně), ČR - skype, Brno celé (osobně), přes skype celá ČR
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 290Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Zdravím, jsem absolvent MZLU v Brně a doučování matematiky a TSP, OSP, se věnuji již 8 let. Doučuji ale i studenty z jiných univerzit (MU, VUT....). Mými hodinami prošlo několik stovek studentů různých úrovní. Doučuji studenty jak na základní, střední i vysoké škole, stejně tak i dospělé, kteří jsou již ze školních lavic delší dobu, ale rozhodli se z nějakých důvodů si doplnit vzdělání a zjistili co všechno již zapomněli. Výuka probíhá buď osobně, ale i skrze Skype (potom je možné být odkudkoliv). Mám odučeno 3000+ hodin. Doučuji prakticky celý rok i o víkendu a velkých prázdninách. Časově dle domluvy (dopoledne, odpoledne, večer).
Přípravuji během školního roku na příjímací zkoušky, testy, reparáty, maturitu, testy na VŠ, derivace, integrály, průběh funkce, matice, diferenciální rovnice atd. Vysvětluji matematiku s ohledem na její snadné pochopení.
Pokud mi napíšete, určitě se Vám ozvu co nejdříve. Budu rád, pokud Vám moje doučování pomůže.

Jsem relativně hodně flexibilní, dokáži reagovat v rámci možností i na akutní případy (domluva v řádu hodin). Mám hodně studentů (zejména odpoledne v týdnu), takže je možné, že najít společný čas bude někdy složitější. Do zhruba 13 hod jsem mnohem volnější.

REAGUJI OBVYKLE DO 1 HOD, POKUD MI NAPÍŠETE NA PROFIL, nebo možné i na MAIL, či TELEFON (SKORO IHNED)

Nabízím pomoc i s prezentacemi v POWERPOINTU a programy EXCEL a WORD

Můžeme se potkat třeba v MZK, nebo Mahenově knihovně na Kobližné. Nebo u mě na Vinohradech, samozřejmě možno i u Vás.

Budu rád pokud mi napíšete, zároveň ale prosím i o informování, pokud se nakonec rozhodnete pro někoho jiného, ať vím s čím mám, nebo nemám počítat.

Kontaktujte mě na e-mail: BRHEL13@SEZNAM.CZ
Nebo tel: +420 607 901 351

V případě velmi intenzivní výuky, domluva na ceně možná. Cenu za skupinu 2 a více lidí naráz, řeším individuálně (výrazná sleva při přepočtu na osobu).
NEBOJTE SE MĚ OSLOVIT, ANI KDYŽ MÁTE JINOU PŘEDSTAVU O CENĚ, JSEM OTEVŘENÝ DOMLUVĚ, POKUD SE SHODNEME OBOUSTRANNĚ.Reference

Petr ma doučoval na testy TSP Masarykovej univerzity. Na moju požiadavku reagoval veľmi rýchlo a pozitívne za čo som mu veľmi vďačný. Pomohol mi lepšie sa orientovať predovšetkým v oddieloch, v ktorých som si nebol tak istý a efektívne mi vysvetlil presne to čo som od neho chcel, za čo mu veľmi ďakujem. Určite odporúčam ! :)

Dušan K. - 5. 5. 2019

Pan Brhel- je podle mě opravdu správný lektor, který umí naprosto užasně vysvětlit látku mému synovi a hlavně velké DÍKY za jeho trpělivost, kterou já osobně jsem se synem ztratila

Hana K. - 28. 9. 2018

Petr doučoval mého syna matematiku a také připravoval na přijímací zkoušku na SŠ. Látku uměl trpělivě vysvětlit, vždy se zaměřil na okruh učiva, které bylo potřeba procvičit. Byl ochoten dojíždět a přizpůsobit se našim časovým možnostem. Syn přijímací zkoušku úspěšně zvládl. Touto cestou bych chtěla ještě jednou poděkovat a Petra všem doporučit. Jana Č.

Jana Č. - 22. 8. 2018


Kontaktní formulářNapsat referenci