Účto,eko,managemet a podklady v pohoděIgor B.

Igor Bartoš
Účet ověřený:
 účetnictví, makroekonomie, mikroekonomie, ekonomické předměty - sš, management, finanční management, matematika, fyzika
  Praha
  120Kč - 180Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  80% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

Absolvent FM UK specializace management zanedlouho absolvent Nottingham Trent University. Aktivní lektor a doučovatel skupinových i individuálních školení. Odborná praxe v oblasti projektů a analýz, vedení účetnictví, poradenství OD ROKU 2003. Specializuji se na doučování studentů SŠ a VSA přípravu na závěrečné zkoušky (učetnictví, ekonómia- včetně příkladů, management, analýzy, lidské zdroje a dle dohody i jiné oblasti). Doučování i žáků a studentů s poruchami chování a koncentrace a zdravotními problémy včetně psychiatrických diagnóz a afektivních záchvatů. Doučování probíhá v knihovně (NTK), po dohodě u Vás doma případně na jiném místě. Důležitá je pro mě bezstresová atmosféra pro Vás. Jako osoba jsem klidné povahy, sportuji - běhám iv zimě, mám rád přírodu a turistiku. S otázkami se na mě neváhejte kdykoliv obrátit. Doučuji na živnost.
Vyučované obory: účetnictví, právo, psychologie, PC: Základy, PC: MS Office, slovenština, ekonomie a matematika SŠ a VŠ ( Bc. studium)Reference

Makroekonomie, mikroekonomie, účto, statistika. Hnus témy, perfekt výklad, domluva bez problémů. A už to je za A! Díky!!! DOPORUČUJI!

Renáta J. - 6. 2. 2018

Účto, makroekonomie a mikroekonomie a statistika jsou konečně OK a stres nula! Servis, komunikace, domluva a trpělivost za jedna. Určitě doporučuji. Spokojenost.

David Š. - 5. 2. 2018

Super přístup a domluva.. Vše je logicky vysvětleno na příkladech ze života. Doporučuji (SZZ Mikroekonomie a makroekonomie)

Simona Ž. - 9. 12. 2017

Vše co jsem potřeboval mi bylo srozumitelně vysvětleno, výborná komunikace a skvělý přístup. Všem doporučuji. Nikoho jiného nehledejte. 10/10

Marek Š. - 27. 11. 2017

Určitě doporučuji. Vše mi bylo logicky vysvětleno a já pochopila vše co jsem ke SZZ z ekonomie potřebovala. P. Bartoš má neuvěřitelný přehled a zkušenosti. Vše mi jasně vysvětloval na příkladech z praxe. Ještě jednou moc děkuji a všem vřele doporučuji!!!!

Veronika Z. - 10. 9. 2017

Vřele doporučuji. Perfektní příprava na zkoušku, srozumitelnost výkladu i komunikace.

Libor K. - 13. 8. 2017

Dekuji za cas, co jste se synem stravil. Verim, ze mu umite s fyzikou a ekonomii pomoci.Všem doporučuji!

Tereza S. - 23. 7. 2017

Z ucta a matiky jsem byl na VS totalne blbej, diky p.Igorovi jsem to udelal a dokonce mne to bavi a nestresuje.Vse skvele, doporucuji.

Lada S. - 17. 7. 2017

U pána Igora jsem měla školení pro komunikaci a marketing. Skvělá příprava i materiál.Domluva bez problémů. Doporučuji. Kateřina A.

Kateřina A. - 17. 7. 2017

Pana Igora jsem oslovila na rychlo, kvůli zkoušce z účetnictví. Vše mi srozumitelně vysvětlil a na zkoušku připravil. Za mě velké díky a všem doporučuji

Petra Š. - 12. 5. 2017

Skvělý jak kantor tak i člověk. Do školy sem moc nechodil a na maturitu mě dokázal bez problému připravit za 2 týdny. Vřele doporučuji

Tadeáš R. - 5. 5. 2017

Pana Bartoše jsem oslovila z důvodu, protože jsem zakládala s.r.o. a nechtěla jsem svěřovat účetnictví někomu jinému. Naučila jsem se základy účetnictví, včetně souvisejících zákonů, práci v účetním programu a organizaci účetních dokladů.

S V. - 5. 5. 2017

Rozhodně doporučuji! Skvělá domluva a vše bylo srozumitelně vysvětleno. Tak to si představuji ideální doučování - rychle, stručně, kvalitně.

Jiří H. - 28. 4. 2017

Určitě doporučuji. Vše mi bylo vysvětleno tak, abych to pochopila a domluva byla vždy bezproblémová.

Eva K. - 28. 4. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci