Účto,eko,management. Beze stresu a lidskyIgor B.

Igor B
Účet ověřený:
účetnictví, makroekonomie, mikroekonomie, ekonomické předměty - sš, ekonomické předměty - vš, management, finanční management, matematika, fyzika, statistika
Praha, 11000
Doučuje i přes skype / internet
100Kč - 240Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Absolvent FM UK specializace management zanedlouho absolvent LIGS University, USA. Aktivní lektor a doučovatel skupinových i individuálních školení. Odborná praxe v oblasti projektů a analýz, vedení účetnictví, poradenství OD ROKU 2003. Specializuji se na doučování studentů SŠ a VSA přípravu na závěrečné zkoušky (učetnictví, ekonómia- včetně příkladů, management, analýzy, lidské zdroje a dle dohody i jiné oblasti). Doučování i žáků a studentů s poruchami chování a koncentrace a zdravotními problémy včetně psychiatrických diagnóz a afektivních záchvatů. Doučování probíhá v knihovně (NTK), po dohodě u Vás doma případně na jiném místě. Důležitá je pro mě bezstresová atmosféra pro Vás. Jako osoba jsem klidné povahy, sportuji - běhám iv zimě, mám rád přírodu a turistiku. S otázkami se na mě neváhejte kdykoliv obrátit.
Vyučované obory: účetnictví, právo, psychologie, PC: Základy, PC: MS Office, slovenština, ekonomie a matematika SŠ a VŠ ( Bc. studium)Reference

Chceš zvládnout státnice z ekonomie? Není nic lepšího, než se připravovat na praktických příkladech. Igor má neskutečný přehled o aktuálním dění. A co k tomu? Úsměv a dobrá nálada při doučování je zaručena. Tak neváhej a ozvi se :) Díky moc!

Kristýna K. - 10. 1. 2019

Igor B mě dokázal během 3 týdnů připravit na reparat z účetnictví který byl z celýho třetího ročníku a zvládl jsem ho úspěšně. Vystupuje jako milý a příjemný člověk, všemu rozumí a pochopil jsem to od něj lépe jak ve škole. Doučování sním mě bavilo. Určitě ho doporučuji všem!! Hodně vám pomůže tak Igora určitě kontaktujte.

Matyáš N. - 29. 8. 2018

Vyslo to! Moc dekuji a doporucuji. Profik- vse za 1!

Pavla E. - 10. 7. 2018

Velice precizní a schopný učitel. Zárověn také příjemný a zabávný. Líbílo se mi praktické vysvětlení látky na příkladech, které byly aktuální. Jednalo se o státnicové oředměty Mezínárodní obchod, Podníkáni, Management a Marketing. Vřele doporučuji! 10/10

Pavel B. - 22. 6. 2018

Neskutečně precizní, vždy připravený a milý doučovatel. Nejen skvělý doučovatel, ale i osoba. Na velmi obsáhlou a náročnou zkoušku z makroekonomie mne dokázal připravit za 5 dní. Podotýkám, že to byla makroekonomie vysokoškolské úrovně, tudíž 1 celý semestr za již zmíněných 5 dní. Co se do přípravy účetnictví týče, naprosto identický případ. Trpělivost, inteligence, chuť předávat kvalitní informace a profesionalita je to, co Igora vystihuje. Velké díky.

Daniel H. - 18. 6. 2018

Určitě Igora doporučuju, doučuje mě eko a učto a vše je bez problému. Moc mi pomohl.

Sandra Č. - 14. 6. 2018

Státnice účto a ekonomie mám úspěšně za sebou. Vysoká profesionalita a trpělivost. Určitě doporučuji! Děkuji.

Petr G. - 1. 6. 2018

Chceš to prostě mít- nemáš co řešit. Mně pomohl s účtem, daněmi, makrem a mikrem. Dáš to i ty a ještě budeš mít super náladu. DĚKUJI a u mě doporučuji a za jedna.

Petra N. - 19. 5. 2018

Vse mam konecne udelane a za A!. Ucto, eko, dane a MO. muj postrach jsem napoprve dal(uroven VS + bonus mam dyslexi). Doucovatel OK volba. Dekuji, preji energii a DOPORUCUJI! Preji zaroven hodne stesti memu doucovateli i jeho budouci pani.

Roman Č. - 18. 5. 2018

Ekonomii, účetnictví, management a matematiku jsem nesnášel. Výsledky hnus, přítelkyně věčně kvůli tomu nahnevaná.S doučovatelem jsme to zvládli za A, většina věcí mě baví a když i nebaví alespoň se mi neštítí. Zadání bylo príparava na zbývající zkoušky na VŠ a příprava na státnice ekonomie a účetnictví. Díky!!!!!!!

Petr F. - 14. 5. 2018

Doporučuji. Učetnictví umí vysvětlit fakt skvěle. Trpělivý, ochotný, vstřícný a flexibilní lektor. Na hodinu vždy připravený.

Veronika T. - 1. 5. 2018

Makroekonomie, mikroekonomie, účto, statistika. Hnus témy, perfekt výklad, domluva bez problémů. A už to je za A! Díky!!! DOPORUČUJI!

Renáta J. - 6. 2. 2018

Účto, makroekonomie a mikroekonomie a statistika jsou konečně OK a stres nula! Servis, komunikace, domluva a trpělivost za jedna. Určitě doporučuji. Spokojenost.

David Š. - 5. 2. 2018

Super přístup a domluva.. Vše je logicky vysvětleno na příkladech ze života. Doporučuji (SZZ Mikroekonomie a makroekonomie)

Simona Ž. - 9. 12. 2017

Vše co jsem potřeboval mi bylo srozumitelně vysvětleno, výborná komunikace a skvělý přístup. Všem doporučuji. Nikoho jiného nehledejte. 10/10

Marek Š. - 27. 11. 2017

Určitě doporučuji. Vše mi bylo logicky vysvětleno a já pochopila vše co jsem ke SZZ z ekonomie potřebovala. P. Bartoš má neuvěřitelný přehled a zkušenosti. Vše mi jasně vysvětloval na příkladech z praxe. Ještě jednou moc děkuji a všem vřele doporučuji!!!!

Veronika Z. - 10. 9. 2017

Vřele doporučuji. Perfektní příprava na zkoušku, srozumitelnost výkladu i komunikace.

Libor K. - 13. 8. 2017

Dekuji za cas, co jste se synem stravil. Verim, ze mu umite s fyzikou a ekonomii pomoci.Všem doporučuji!

Tereza S. - 23. 7. 2017

Z ucta a matiky jsem byl na VS totalne blbej, diky p.Igorovi jsem to udelal a dokonce mne to bavi a nestresuje.Vse skvele, doporucuji.

Lada S. - 17. 7. 2017

U pána Igora jsem měla školení pro komunikaci a marketing. Skvělá příprava i materiál.Domluva bez problémů. Doporučuji. Kateřina A.

Kateřina A. - 17. 7. 2017

Pana Igora jsem oslovila na rychlo, kvůli zkoušce z účetnictví. Vše mi srozumitelně vysvětlil a na zkoušku připravil. Za mě velké díky a všem doporučuji

Petra Š. - 12. 5. 2017

Skvělý jak kantor tak i člověk. Do školy sem moc nechodil a na maturitu mě dokázal bez problému připravit za 2 týdny. Vřele doporučuji

Tadeáš R. - 5. 5. 2017

Pana Bartoše jsem oslovila z důvodu, protože jsem zakládala s.r.o. a nechtěla jsem svěřovat účetnictví někomu jinému. Naučila jsem se základy účetnictví, včetně souvisejících zákonů, práci v účetním programu a organizaci účetních dokladů.

S V. - 5. 5. 2017

Rozhodně doporučuji! Skvělá domluva a vše bylo srozumitelně vysvětleno. Tak to si představuji ideální doučování - rychle, stručně, kvalitně.

Jiří H. - 28. 4. 2017

Určitě doporučuji. Vše mi bylo vysvětleno tak, abych to pochopila a domluva byla vždy bezproblémová.

Eva K. - 28. 4. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci