Patrik N.

Patrik Nejl
Účet ověřený:
český jazyk - zš, angličtina - sš, český jazyk - sš, biologie - zš, biologie - sš, chemie - zš, chemie - sš, fyzika - zš, fyzika - sš, angličtina - zš, angličtina - maturita, lékařská fyziologie - vš, lékařská biologie a genetika - vš, lékařská biochemie - vš, lékařská imunologie - vš, lidská anatomie - vš, lidská patologie - vš, lidská patofyziologie - vš
Hradec Králové
Doučuje i přes skype / internet
210Kč - 300Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend,
30% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Jmenuji se Patrik Nejl, v roce 2016 jsem vystudoval Gymnázium Bohuslava Balbína v Hradci Králové. Nyní momentálně studuji třetí ročník na lékařské fakultě UK v oboru všeobecné lékařství.

Doučování se věnují nyní sedmým rokem, využívám metody založené na logickém uvažování, spojování souvislostí a kontextu, které student tvoří sám a následně je posiluje pro pochopení problematiky. Zásadně se vyhýbám pouhému memorování faktů. Metody mám ověřené na několikaleté spokojenosti klientů a studentů, kteří se díky nim dostali na jimi zvolené střední školy.

V případě zájmu mohu poskytnout reference od studentů, kterým jsem již vypomáhal a náhledově poskytnout materiály, které vytvářím sám, a to individuálně dle potřeb daného studenta.

Pokud byste se rozhodli využít mých služeb, budu se těšit na spolupráci.
S přáním pěkného dne, Nejl Patrik.Reference

Patrik dokáže velmi přehledně, srozumitelně a logicky vysvětlit poměrně složitou problematiku. Moje doučování probíhalo pouze přes Skype a překvapilo mě, jak bylo kvalitní. Patrik je ochotný, doučování dokáže sestavit opravdu na míru a každou lekci má perfektně připravenou. Oceňuji také jeho ochotu udělat něco nad rámec běžných lekcí a možnost domlouvat setkání dle aktuálních časových možností.

Bára S. - 27. 7. 2019


Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z níže doporučených:

Napsat referenci