Účetnictví hravě!



František M.

František Matuška
Účet ověřený:




+účetnictví, účetnictví - začátečník, personalistika, daně
Brno, Hustopeče, 69163
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 300Kč za 60 minut
po obědě, večer,
dochází za studenty
80% zodpovězených zpráv
6h průměrná rýchlost odpovědi

Maturita, reparát nebo zkouška? Žádný problém! Systematická a dlouhodobá příprava je cesta k úspěchu! Pokud jste dočetli až sem udělali jste první krok k tomu, abyste se s účetnictvím poprali!

Nabízím své služby přes základní pojmy, rozvahu, výsledovku, majetek, zásoby, zúčtovací vztahy, přes základní kapitál, dohadné účty až k nákladům a výnosům. Jedná se o finanční účetnictví.

Nabízím individuální přístup, 100% přípravu na každé doučování se zaměřením na individuální potřeby studenta. Jsem schopen vysvětlit účtování různých druhů operací s ohledem na aktuální účetní legislativu. Příklady si připravuji sám na základě toho, co doučovaný požaduje. K výuce používám jak internet, tak odborné publikace z oblasti účetnictví a daní.

Jsem schopen obsáhnout oblast: Brno - Újezd u Brna - Hustopeče - Židlochovice. Doučuji buď u vás doma nebo se můžeme domluvit na nějakém veřejném místě. Současně nabízím i lekce přes Skype se sdílenou obrazovkou.

Cena lekcí je na domluvě mezi studentem a doučujícím a odvíjí se od náročnosti přípravy či dojíždění.



Reference

Mohu doporučit:)

Renata P. - 27. 4. 2018

S panem Františkem jsem byla moc spokojená. V průběhu doučování mě upozorňoval na moje chyby a vždy je se mnou pečlivě rozebral. Vše mi vysvětloval až do té doby, než jsem danou věc pochopila a vždy se ujistil, jestli vše chápu. Vřele doporučuji.

Barbora B. - 18. 4. 2018

Pana Františka, mohu vřele doporučit, pokud máte někdo problémy v účetnictví. Vysvětlí, procvičí a navede na správnou odpoveď. Byl jsem velice spokojen.

Marian H. - 27. 3. 2018


Fotky a certifikáty



Kontaktní formulář



Napsat referenci