MATime - Tomáš SklenářTomáš S.

Tomáš Sklenář
Účet ověřený:
Matematika SŠ a VŠ, fyzika - sš, stavební mechanika, latinský jazyk, chemie - sš
Praha, 10200
250Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě,
doučuje i skupiny
60% zodpovězených zpráv
34h průměrná rýchlost odpovědi

Doučuji od 17 let a absolvoval jsem stavební fakultu. Vždy mě těší, když mou někomu přiblížit matematiku nebo jiné předměty srozumitelnou formou a individuálně. Výuka je pro mě zábavou a příjemným koníčkem, kdy mohu ovlivnit vztah k matematice a pomoci studentům, kteří mají třeba daný předmět jen zošklivený pedagogem nebo tím, že tomu nerozumí.Reference

Vyzkoušel jsem řadu lektorů, ale s Tomášem jsem byl nejspokojenější. Vzhledem k tomu, že doučuje již od svých gymnazijních let, je daleko víc v kontaktu se studentem a dokáže empaticky vysvětlení podat tak, že to člověk pochopí snadno a rychle. Kdybych ho oslovil již dříve, věřím, že bych možná šel nakonec i na technickou vysokou školu, škoda. Povedlo se mu odstranit nedostatky, které jsem si nesl ze základní školy.

David Č. - 10. 7. 2018

Vyzkoušela jsem v minulosti doučování s několika doučujícími, ale nikdy mi nikdo látku nevysvětlil tak srozumitelně jako Tomáš. Časově se vždy shodneme a vždy, když v matematice tápám, tak se na Tomáše obrátím. :)

Natalie Z. - 12. 2. 2018

Velmi sympatický a přátelský doučující. Perfektně mi během jedné hodiny dokázal vysvětlit veškerou látku a skvěle mě připravil ke zkoušce na VŠ. Rozhodně doporučuji :)

Anna C. - 2. 2. 2018

Hodný a velmi intuitivní doučující s kamaradský přístupem. Po dohodě flexibilní časove. Určitě dobrá volba :)!

Kateřina Z. - 12. 10. 2017


Kontaktní formulářNapsat referenci