Doučování matematiky a chemieJirka H.

Jirka Hubálek
Účet ověřený:
matematika, chemie, čeština - zš, čeština - sš, akustická kytara, hra na bicí nástroje
Letohrad
Doučuje i přes skype / internet
5 odučených lekcí
160Kč - 220Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem absolvent všeobecného gymnázia. Maturoval jsem z předmětů čeština, angličtina, matematika a chemie - ze všeho s prospěchem výborným. Nabízím doučování matematiky a chemie osobně i po skypu.

Mohu vypočítat i jednotlivé příklady, u kterých Vám rozepíšu všechny kroky + vysvětlení, jestli Vám něco bude nejasné. Cena domluvou.

Ve volném čase se věnuji hraní na kytaru a bicí. V případě zájmu mohu také naučit.

Od září budu na vysoké škole na ČVUT, takže mohu doučovat osobně v Praze.Reference

Díky Jirkovi jsem se utvrdil v tom, že člověk nepotřebuje vysokou školu ba dokonce více na to, aby mohl učit. To co jsem ve škole nechápal v matematice od učitelů, kteří na to mají vzdělání, jsem pochopil bezproblémů od Jirky, protože matematiku podává jednoduše a hlavně srozumitelně. Nemusel jsem se učit už nic nezpaměť bez souvislostí, protože mi to všechno začalo dávat smysl. Až budu v nouzi, už vím, na koho se mám obrátit. Víc takových lidí jako je Jirka, kteří rozumí tomu, co učí!

Adam V. - 3. 8. 2018

Jirku jsem našel za pět minut dvanáct jako mojí poslední záchranu. Látku, kterou jsem potřeboval na test jsem neovládal, ale Jirka mi ji jednoduše přes skype vysvětlil. Díky němu jsem závěrečný test napsal, takže mám klidné prázdniny. Nebýt Jirky musel bych se učit celé prázdniny na reparát. Veliká spokojenost, rychlá domluva, milý přístup. Vřele doporučuji a ještě jednou ti moc děkuju za čas, který si mi věnoval.

Jakub S. - 5. 7. 2018

Jirku znám už delší dobu, ale netušila jsem, že doučuje matematiku. Až když jsem byla s ní v nouzi, hledala jsem někoho, kdo mi ji vysvětlí. Narazila jsem na účet Jirky, takže jsem neváhala a kontaktovala ho. Byla s ním rychlá a pohodová domluva. Co jsem nepochopila na poprvé, tak mi vysvětlil ještě jednou. Nakonec jsem zjistila, že to co se mi zdálo složité je vlastně úplně jednoduché a to jenom díky Jirkovi.

Kristýna M. - 18. 6. 2018

Potřebovala jsem pochopit konkrétní látku na závěrečný test, Jirka se hned ozval a přes telefon a kameru mě na něj připravil. Doporučuji

Eliška Š. - 15. 6. 2018

Potřeboval jsem rychle najít doučování na souhrnnou písemku, našel jsem Jirku, který mi vše vysvětlil, a písemka dopadla dobře.

Mikuláš K. - 14. 6. 2018

Během několika lekcí se mnou prošel jednotlivá témata k příjímacím zkouškám na VŠ a dovysvětlil věci, kterým jsem nerozuměl. Díky němu jsem přijímačky bez problému zvládl. Takže doporučuji.

Jakub M. - 11. 6. 2018

velká spokojenost děkujem za doučení určitě ještě využijem

Onřej Š. - 7. 6. 2018


Kontaktní formulář


Napsat referenci