Doučování matematiky a chemieJirka H.

Jirka Hubálek
Účet ověřený:
matematika, chemie, čeština - zš, čeština - sš, akustická kytara, hra na bicí nástroje
Praha, Letohrad
Doučuje i přes skype / internet
15 odučených lekcí
250Kč - 450Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
14h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem absolvent všeobecného gymnázia. Maturoval jsem z předmětů čeština, angličtina, matematika a chemie - ze všeho s prospěchem výborným. Nabízím doučování matematiky a chemie osobně i po skypu.

Mohu vypočítat i jednotlivé příklady, u kterých Vám rozepíšu všechny kroky + vysvětlení, jestli Vám něco bude nejasné. Cena domluvou.

Ve volném čase se věnuji hraní na kytaru a bicí. V případě zájmu mohu také naučit.

Od října jsem na vysoké škole na ČVUT, takže mohu doučovat osobně v Praze.Reference

Velmi doporučuji. Potřebovala jsem na rychlo doučovaní z chemie kvůli doklasifikaci za celé pololetí. Jirka mě to celé zvládl naučit za necelé 3 hoďky. Moc mu děkuji!

Hedvika L. - 24. 9. 2018

Neudělal jsem jarní termín maturity z matematiky a podzimní termín se velmi rychle blížil. Takže už jsem ztrácel naději na úspěch, ale zkusil jsem se porozhlédnout po někom, kdo by mi mohl rychle pomoc. Narazil jsem na Jirku, kterého jsem kontaktoval. Během chvíle zareagoval na moji zprávu a ještě ten den jsme si domluvili doučování. Jirka byl moc fajn, ukazuje věci velmi jednoduše, dávalo mi to smysl. Po 7 dnech doučování nastal DEN D – opravný termín maturity, které jsem velmi dobře zvládl – sice nemám ještě oficiální výsledky, ale po zveřejnění neoficiálních výsledků by můj výkon měl stačit na dolní hranici dvojky, což je u mě zázrak. Sám jsem tomu nevěřil, ale za to vděčím pouze Jirkovi. Díky němu mám maturitu a mohu se ubírat směrem, který mě zajímá. Takže abych to shrnul – supr týpek, který má velmi dobrý rozhled v matematice, i při vysvětlování matiky umí vtípkovat, je příjemný a hlavně po jeho doučování jsou vidět opravdové výsledky. Děkuju ti za super odvedenou práci.

Lukáš P. - 5. 9. 2018

Jirka je bezpochybne ten nejlepsi, co jsem mohl o prazdninach pri uceni opravek zvolit...sympatak, znalosti ocividne skvele, skvele vysvetlovani a finalne to nejdulezitejsi - diky nemu jsem zvladl opravky ! :D dluzim mu velke diky :D

Jakub B. - 31. 8. 2018

Chtěla bych moc poděkovat Jirkovi za jeho doučování .Syn nezvládnul ve druhém ročníku na střední škole matematiku.Nevěděli jsme co máme dělat tak jsme začali hledat doučování.I když jsme vyzkošeli i jiný doučovatelé,nedalo se to vůbec srovnat s výukou Jirky.Je s ním skvělá domluva,časově se vždy přispůsobí a syn tu látku konečně pochopil.Doučovali se skoro celé prázdniny a když přišel čas reparátu měl s náma velkou účasrt a prožíval to s náma.Syn zkoušku udělal a opravil si známku z 5 na 3.Byl to zázrak a za to mu moc děkujem a jeho služby určitě ještě hodně využijem.Je skvělej.

Onřej Š. - 31. 8. 2018

Jirkovi dlužím obrovské díky ,od 4 třídy sem měla 4 z matiky trápila sem se ,na střední už sem to bohužel nezvládla. Jirku vřele doporučuju všem  Naučil mě roční látku za měsíc! Velice. obdivuji jeho trpělivost a to že mě to chtěl naučit . Látku sem pochopila jako nikdy předtím, jeho vysvětlování je velice příjemné a na úrovni . DĚKUJU!❤ S pozdravem K.Holomková

Kristyna H. - 29. 8. 2018

Zatím vše naprosto super. Jirka umí látku velmi dobře vysvětlit. Určitě ho ještě velmi rád využiji....

Jakub B. - 19. 8. 2018

Díky Jirkovi jsem se utvrdil v tom, že člověk nepotřebuje vysokou školu ba dokonce více na to, aby mohl učit. To co jsem ve škole nechápal v matematice od učitelů, kteří na to mají vzdělání, jsem pochopil bezproblémů od Jirky, protože matematiku podává jednoduše a hlavně srozumitelně. Nemusel jsem se učit už nic nezpaměť bez souvislostí, protože mi to všechno začalo dávat smysl. Až budu v nouzi, už vím, na koho se mám obrátit. Víc takových lidí jako je Jirka, kteří rozumí tomu, co učí!

Adam V. - 3. 8. 2018

Jirku jsem našel za pět minut dvanáct jako mojí poslední záchranu. Látku, kterou jsem potřeboval na test jsem neovládal, ale Jirka mi ji jednoduše přes skype vysvětlil. Díky němu jsem závěrečný test napsal, takže mám klidné prázdniny. Nebýt Jirky musel bych se učit celé prázdniny na reparát. Veliká spokojenost, rychlá domluva, milý přístup. Vřele doporučuji a ještě jednou ti moc děkuju za čas, který si mi věnoval.

Jakub S. - 5. 7. 2018

Jirku znám už delší dobu, ale netušila jsem, že doučuje matematiku. Až když jsem byla s ní v nouzi, hledala jsem někoho, kdo mi ji vysvětlí. Narazila jsem na účet Jirky, takže jsem neváhala a kontaktovala ho. Byla s ním rychlá a pohodová domluva. Co jsem nepochopila na poprvé, tak mi vysvětlil ještě jednou. Nakonec jsem zjistila, že to co se mi zdálo složité je vlastně úplně jednoduché a to jenom díky Jirkovi.

Kristýna M. - 18. 6. 2018

Potřebovala jsem pochopit konkrétní látku na závěrečný test, Jirka se hned ozval a přes telefon a kameru mě na něj připravil. Doporučuji

Eliška Š. - 15. 6. 2018

Potřeboval jsem rychle najít doučování na souhrnnou písemku, našel jsem Jirku, který mi vše vysvětlil, a písemka dopadla dobře.

Mikuláš K. - 14. 6. 2018

Během několika lekcí se mnou prošel jednotlivá témata k příjímacím zkouškám na VŠ a dovysvětlil věci, kterým jsem nerozuměl. Díky němu jsem přijímačky bez problému zvládl. Takže doporučuji.

Jakub M. - 11. 6. 2018

velká spokojenost děkujem za doučení určitě ještě využijem

Onřej Š. - 7. 6. 2018


Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci