Naučím tě anglicky, španělsky, portugalsky a česky. Online.Mgr. Valentýna M.

Valentýna Macková
Účet ověřený:
španělština, angličtina, portugalština, obchodní angličtina, obchodní španělština
Praha, Brno, Ostrava
Doučuje i přes skype / internet
450Kč - 600Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
5h průměrná rychlost odpovědi

► Naučím tě ANGLICKY, ŠPANĚLSKY, PORTUGALSKY. Online.
► Přeložím z/do všech zmíněných jazyků.
► Přetlumočím .

„Koupím si online kurz a budu se učit sám je stejné jako koupit si rotoped, že budu cvičit doma.”

Zábavnými a osvědčenými metodami tě nejen rozmluvím, ale naučím tě to, co je pro tebe důležité. Pokud potřebuješ v pohodě zvládnout maturitu, jazykové zkoušky, získat dobrou práci nebo si jen chceš zlepšit své dosavadní znalosti, spolu to určitě zvládneme. A pokud jsi věčný začátečník, který stále sbírá odvahu, teď je ten správný čas začít. Rozmluvím i tebe! Zavolej mi (********) nebo napiš zprávu a já už si s tebou poradím! :)

Jazyky naučím studenty, maminky, podnikatele, manažery, strejdy, tety i babičku s dědou.

Mé vzdělání a zkušenosti:
ANGLIČTINA – naučím do úrovně B2+
► absolvovala jsem mnoho jazykových kurzů (např. přípravný kurz na zkoušku CAE, kurz C1 s rodilým mluvčím, kurz komunikativní metodiky v angličtině -> tipy & triky jak učit zábavně a efektivně)
►výuka jednotlivců, skupin na jazykových školách/ve firmách, přes Skype (Messenger, Zoom,...)
► zprostředkování obchodu do zahraničí
► práce ve velké mezinárodní firmě (jazyky na denní bázi, tvorba e-learningových materiálů, tvorba zvukových nahrávek, korektura dokumentů aj.)
překlad webových stránek a jiných dokumentů

ŠPANĚLŠTINA – naučím tě do úrovně C2
► mám vystudovaný obor Bc.: Španělština ve sféře podnikání a obor Mgr.: Španělský jazyk a literatura
► Mám jazykový certifikát C1 Universidad de Almería (španělská univerzita)
► 2 x pobyt ERASMUS Španělsko + Kanárské ostrovy
► 3 měs. Au-pair Mallorca + stálý kontakt se Španělskem
► Výuka na VŠ, soukromě + jazykové školy, přes Skype (Messenger, Zoom,...)
► Zprostředkování obchodu: prodej do zahraničí, plánování a realizace služebních cest (Mexiko, Španělsko, Portugalsko, …)
► Překlady webů, propagačních materiálů apod.
► Tlumočení: TATRA (odborné tlumočení školení pro automechaniky z Mexika), týden s Mayskými šamany (přednášky, osobní konzultace, rituály, masáže), tlumočení pracovních schůzek se zahraničními klienty a další

PORTUGALŠTINA – naučím tě do úrovně B2
► několikaleté studium Portugalštiny na Ostravské univerzitě
► soukromé lekce portugalštiny s rodilým mluvčím
► obchod s Portugalskem (služební cesty, obchod na dálku)
► překlad webů

ČEŠTINA – naučím tě všechny úrovně. Jsem rodilá mluvčí.

Vím co funguje a čím jen ztratíš čas. Proto si přečti reference mých klientů, zavolej (********)/napiš a konečně mluv tak, aby ses nemusel za sebe stydět. :) Nebo mi do zpráv pošli své číslo a já ti zavolám zpět.

„Nejtěžším krokem je začít.” – Zavolej a to nejhorší máš za sebou.Reference

Za mě maximální spokojenost. Už o sobě nemusím mluvit jako o věčném začátečníkovi, který se dokola plácá v tom samém. Díky stále motivaci a výborným metodám výuky se během pár měsíců má španělština dostala o pořádný kus dál. A hlavně už se nestydím mluvit.... Valentýna je prostě učitelka, která nejen výborně ovládá španělštinu, ale hlavně ji umí zábavným a efektivním způsobem předat studentovi. DÍKY a DOPORUČUJI.

Tomáš H. - 22. 6. 2020

Musím říct, že jsem se doučování po Skypu docela bála. Teď obavy vyvracím! S Valentýnkou je i to učení super a sama na sobě cítím, že každou hodinou jsem zase o krok blíže svému cíli:) Už si neumím a ani nechci představovat jiného doučujícího. Muchísimas gracias!!! Všem doporučuji začít, už včera bylo pozdě:)

Dominika Z. - 16. 9. 2019

Jsem velmi spokojená, a mohu vřele doporučit. Jak po stránce profesionální, tak i lidské.

Denisa H. - 26. 6. 2019

Val mohu jen doporučit. Je hodně pečlivá a trpělivá i když Vám nějaké slovíčko nejde do hlavy ráda vám ho připomene. U Val jsem s přestávkami asi rok a můžu jen doporučit. Připravuje si látku kterou potřebujete probrat do předu, tiskne pracovní listy a je vždy usměvavá a milá.

Tereza V. - 4. 3. 2019

Velmi mila slecna. Hodina me bavila a tesim se na dalsi :-)

Stepanka - 21. 2. 2019

Val jakožto učitelku, mohu jen doporučit. Je pečlivá a hlavně trpělivá!! - tyto pedagogické vlastnosti jsou v mém případě nutností 😊. Oceňuji také profi přístup okořeněný příjemným a milým vystupováním., - jen tak dál Val, Dan

Daniel L. - 20. 2. 2019

Velmi doporučuji.

Markéta M. - 14. 2. 2019

Je velmi pozitivní a usměvavá, což člověku hodně pomáhá když se snaží naučit něco zcela neznámého a nového. Má velmi moderní a adaptabilní přístup k výuce. Čerpá z mnoha informačních zdrojů. Má velký přehled, jde poznat, že ve Španělsku a v dalších španělsky mluvících zemích několikrát byla. Velmi doporučuji. :)

Markéta M. - 14. 2. 2019

Valča je nejen skvělá učitelka, ale i skvělá žena a osobnost.. Její hodiny jsou výborně strukturované a vždy dokonale připravené. Pokud hledáte někoho chytrého, milého a usměvavého, našli jste. Mohu jen doporučit!

Vendula K. - 8. 2. 2019

Je velmi pečlivá, vzdělaná a šikovná. A co je nejlepší neskutečně jí to baví a naplňuje. Doporučuji 😉

Lucie R. - 1. 2. 2019

Hodina je vždy skvěle připravena na míru mým potřebám. Panuje přátelská a příjemná atmosféra a proto mě od první chvíle výuka baví. Fajn jsou i domácí úkoly, které člověka donutí mrknout se na látku i doma. Je znát, že Valentýna je učitelka co umí učit :) Je velmi zodpovědná a spolehlivá. Mohu jen doporučit !!!!

Martin H. - 14. 6. 2018

Individuální přístup, vstřícnost, ochota. Lekce španělštiny jsou zábavné a z každé odcházím s pocitem, že jsem se zase dostala o kus dál.

Lenka Ť. - 10. 6. 2018

Valentýna má rozhodně aktivní přístup a snaží se vyjít vstříc podle toho, v čem dotyčný tápe. Pro mě samotného je největší plus, že mě "nutí" v hodinách mluvit pouze španělsky :)

Zdeněk Č. - 22. 3. 2018

Se slečnou Valentýnou jsem velice spokojená. Zaměřuje se na mé slabší stránky a věnuje se jim, aby je zdokonalila. Jde vidět, že svému oboru rozumí. Je trpělivá, vstřícná. Mohu jenom doporučit.

Tereza T. - 21. 3. 2018

Nápadité hodiny, skvělá spolupráce, skvěle vysvětluje a během hodiny stihneme víc než by se řeklo. Hodiny jsou zábavné, jsem maximálně spokojená :)

Tereza V. - 21. 3. 2018

Hodiny spanelstiny jsou napadite a uceni je skutecne zabavne. Vzdy pristupuje zodpovedne s maxim.nasazenim, usilim naucit. Je trpeliva,vnimava na hodinu se vzdy tesim

Petra N. - 19. 2. 2018

Pani ucitelku doporucuji! Ma nadstandardni pristup.Je svedomita, dusledna a vzdy pripravena. Vyuka je napadita, pestra,vyuziva mnoho metod,vsech dostupnych zdroju.... Novakova

Petra N. - 19. 2. 2018

Muzu jen doporucit! Kazda hodina s plnym nasazenim, zodpovedny pristup. Lektorka ma vzdy pripravu,doporuceni, ruzne odkazy, filmove zpracovani, atraktivni materialy..., hodina je mimoradne tvurci-zabavna, ma jasny cil i vysledek.

Petra N. - 19. 3. 2017

Hodiny jsou zábavné a opravdu přínosné. Lektorka má skvělý aktivní přístup k výuce. Mimo samotnou výuku jsem získala mnoho doporučení na další vzdělávání a zlepšování angličtiny v podobě odkazů na vyukové stránky, seriály, naučné slovníky aj. Všem vřele doporučuji.

Renáta A. - 19. 3. 2017

Maximální spokojenost, hodiny byly zábavné, naučila jsem se hodně. Vřele doporučuji!!!

Zuzana H. - 18. 3. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci