Španělština & AngličtinaValentýna M.

Valentýna Macková
Účet ověřený:
španělština, angličtina, portugalština
Opava
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
5h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem absolventkou magisterského studia a nabízím výuku španělštiny - od úplných i "věčných" začátečníků po pokročilé a také i angličtiny - od začátečníků po středně pokročilé.

VZDĚLÁNÍ A ZKUŠENOSTI - ŠPANĚLŠTINA:
☺ Vlastním certifikát úrovně C1 ze Španělska
☺ Mám vystudovaný Bc. obor: Španělština ve sféře podnikání a nově i Mgr. Španělský jazyk a literatura
☺ + cca 4 roky praxe s výukou - jak výukou soukromou, tak na jazykových školách i na vysoké škole
☺ Také jsem absolvovala rok na studijních pobytech Erasmus (Španělsko + Kanárské ostrovy) a au-pair 3 měsíční pobyt na Mallorce
☺ Zkušenost s výukou široké skupiny lidí - od dětí po lidi staršího věku
☺ Absolvovala jsem také kurz Komunikativní metodiky v angličtině, kde jsem získala praktické tipy, jak efektivně učit

VZDĚLÁNÍ A ZKUŠENOSTI - ANGLIČTINA:
☺ Vlastním certifikát FCE úrovně B2 + dále se připravuji na zkoušku CAE
☺ Zkušenosti s výukou - soukromou (i v zahraničí - Tenerife), na jazykových školách a ve firmách
☺ Studium předmětů v angličtině na Tenerife
☺ Absolvovala jsem Kurz komunikativní metodiky v angličtině (zde jsem získala plno tipů, jak učit zábavně a efeketivně :)
☺ Angličtině se věnuji od dětství: chodila jsem na ZŠ s rozšířenou výukou jazyků a také jsem hodně cestovala (s pěveckým sborem) a měla tak možnosti dorozumívat se anglicky

JAK UČÍM:
☺ především se snažím o to, aby Vás to bavilo :-)
☺ výuku vždy naplánuji na míru Vašim potřebám (Potřebujete hlavně konverzovat? Potřebujete španělštinu / angličtinu pro práci? Rádi cestujete a potřebujete se domluvit? apod. - možnosti jsou neomezené!)
☺ snažím se zaměřit na všechny dovednosti (psaní, poslech, konverzace, gramatika, atd.)
☺ jsem proti nudnému a stereotypnímu učení pouze z učebnic - přidávám vlastní materiály a aktivity a snažím se, aby výuka byla co nejvíce efektivní
☺ dokáži člověka motivovat a donutit a věřím, že vše je možné, pokud se chce!

Čas a cena výuky jsou po domluvě. Učím i dvojice.

Na hodiny můžete chodit ke mně (Opava), případně jsem ochotná i dojíždět k Vám domů. Můžu učit v OPAVĚ a OSTRAVĚ a přes SKYPE.Reference

Hodina je vždy skvěle připravena na míru mým potřebám. Panuje přátelská a příjemná atmosféra a proto mě od první chvíle výuka baví. Fajn jsou i domácí úkoly, které člověka donutí mrknout se na látku i doma. Je znát, že Valentýna je učitelka co umí učit :) Je velmi zodpovědná a spolehlivá. Mohu jen doporučit !!!!

Martin H. - 14. 6. 2018

Individuální přístup, vstřícnost, ochota. Lekce španělštiny jsou zábavné a z každé odcházím s pocitem, že jsem se zase dostala o kus dál.

Lenka Ť. - 10. 6. 2018

Valentýna má rozhodně aktivní přístup a snaží se vyjít vstříc podle toho, v čem dotyčný tápe. Pro mě samotného je největší plus, že mě "nutí" v hodinách mluvit pouze španělsky :)

Zdeněk Č. - 22. 3. 2018

Se slečnou Valentýnou jsem velice spokojená. Zaměřuje se na mé slabší stránky a věnuje se jim, aby je zdokonalila. Jde vidět, že svému oboru rozumí. Je trpělivá, vstřícná. Mohu jenom doporučit.

Tereza T. - 21. 3. 2018

Nápadité hodiny, skvělá spolupráce, skvěle vysvětluje a během hodiny stihneme víc než by se řeklo. Hodiny jsou zábavné, jsem maximálně spokojená :)

Tereza V. - 21. 3. 2018

Hodiny spanelstiny jsou napadite a uceni je skutecne zabavne. Vzdy pristupuje zodpovedne s maxim.nasazenim, usilim naucit. Je trpeliva,vnimava na hodinu se vzdy tesim

Petra N. - 19. 2. 2018

Pani ucitelku doporucuji! Ma nadstandardni pristup.Je svedomita, dusledna a vzdy pripravena. Vyuka je napadita, pestra,vyuziva mnoho metod,vsech dostupnych zdroju.... Novakova

Petra N. - 19. 2. 2018

Muzu jen doporucit! Kazda hodina s plnym nasazenim, zodpovedny pristup. Lektorka ma vzdy pripravu,doporuceni, ruzne odkazy, filmove zpracovani, atraktivni materialy..., hodina je mimoradne tvurci-zabavna, ma jasny cil i vysledek.

Petra N. - 19. 3. 2017

Hodiny jsou zábavné a opravdu přínosné. Lektorka má skvělý aktivní přístup k výuce. Mimo samotnou výuku jsem získala mnoho doporučení na další vzdělávání a zlepšování angličtiny v podobě odkazů na vyukové stránky, seriály, naučné slovníky aj. Všem vřele doporučuji.

Renáta A. - 19. 3. 2017

Maximální spokojenost, hodiny byly zábavné, naučila jsem se hodně. Vřele doporučuji!!!

Zuzana H. - 18. 3. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci