✍Online doučování během karantény

✍Online doučování během karantény

Publikováno: 16. 3. 2020 Autor: Juraj S.

Milí doučovatelé,

současná situace ohledně dočasných a preventivních opatřeních ve snaze zamezit šíření nového koronaviru COVID-19 v naší zemi je stále vážnější a nikdo z nás by ji neměl brát na lehkou váhu.

Zprávy z jiných zemí nám dávají signály o tom, co můžeme v nejbližších dnech očekávat. Máme to ve svých rukou a každý z nás může odpovědným chováním přispět k tomu, že průběh pandemie bude mírnější.

Ekonomický dopad dolehne na každého ve společnosti. Vy, doučovatelé, máte možnost využít naplno všechny dostupné technologie, díky jimž může být dopad na vaši ekonomickou situaci méně citelný, než na lidi pracující v jiných sektorech, například v turismu.

Chceme vás proto povzbudit, abyste pokračovali s doučováním, ale hodiny se svými studenty realizovali ONLINE:

  • Se studenty se můžete přes videochat spojit i přímo přes doučuji.eu.
  • Přes doučuji.eu si se studenty dokážete hodinu také jedoduše NAPLÁNOVAT nebo PŘIJMOUT PLATBU z pohodlí domova.
  • Během období karantény vám nabízíme snížený transakční poplatek za zpracování platby ve výši 5 % místo původních 15 %.

Od pondělí 9. 3. 2020 evidujeme zvýšenou poptávku studentů o online doučování.

Jsme tu pro každého z vás, kdo dosud nemá zkušenosti s online doučováním a potřeboval by pomoci. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vše vysvětlíme.

Věříme, že se situace v České Republice zlepší, ale v tuto chvíli apelujeme na maximální zodpovědnost k sobě i ke svému okolí.

Máte možnost stále doučovat a nikoho tím neohrozit, tak vás prosíme, využijte ji.

S pozdravem

Juraj Svinčák a celý tým doučuji.eu