MK jazykové centrum

MK jazykové centrum - jazyková škola


Web: www. *** - zobrazit
Tel.: +420 *** - zobrazit

kontaktovat emailem

Adresa:
Nádražní řádek 20 (provozovna),
Hodonín
 


"Od roku 1991 stále s Vámi a stále s úsměvem." Tento slogan vyjadřuje mnohé o naší práci a firemní filozofii. Vypovídá o tom, že prožíváme už třetí desetiletí na trhu jazykového vzdělávání, tlumočení a překladů, že jsme prožili a přežili mnohé těžkosti, ze kterých jsme vždy vyšli poučeni a silnější. Vypovídá také o tom, že to, co děláme, děláme velmi rádi, že se u nás každý zákazník dočká nejčastěji vlídného úsměvu, pochopení, trpělivosti a maximálního úsilí vyhovět jeho přáním a potřebám.

Lektorky a lektoři

Martin Kočí

Martin Kočí

ředitel MK JC

Reference

V MK centru studuji již čtvrtým rokem, aktuálně se připravuji na zkoušku FCE. Po všech stránkách jsem maximálně spokojena.

Leona K.

Jsme součástí velkého celosvětového koncernu. Ve výuce jazyků, tlumočení a překladech spolupracujeme dlouhodobě s MK jazykovým centrem, jež je zcela spolehlivým a profesionálním obchodním partnerem.

Vladimir K.

MK jazykové centrum nám okrem tlmočenia zabezpečuje i firemné jazykové kurzy a preklady. Vzhľadom na niekoľkoročnú spoluprácu možeme s istotou konštatovať, že sa jedná o spoľahlivého dodávateľa s kvalitnými službami, ktorého možeme vrelo odporučiť i ďaľším potenciálnym zákazníkom.

Elena K.

Za osm let spolupráce naší firmy s MK jazykovým centrem, které u nás vyučuje odborný anglický jazyk a zajišťuje překlady v šesti jazycích, mohu vyjádřit naprostou spokojenost, oceňuji maximální flexibilitu a profesionalitu.

Marie V.

Aktuální kurzyZaujala vás nabídka vzdělávacího centra? Neváhejte a přímo kontaktujte je.
Oslovit přímo firmu MK jazykové centrum

Zobrazit kontakty MK jazykové centrum