Britannika

Britannika - jazyková škola


Web: www. *** - zobrazit
Tel.: 777 *** - zobrazit

kontaktovat emailem

Adresa:
Bělehradská 79,
Praha 2
 


JŠ Britannika byla otevřena v roce 2009 v centru Prahy. Od té doby získala pověst populární školy, a to díky zajímavému výukovému programu, kvalitním lektorům, systému zapůjčení učebnic, příznivým cenám a atraktivním nabídkám pro věrné zákazníky. Ročně u nás absolvuje kurzy cca 1 300 studentů, od teenagerů po důchodce. Mezi věrné zákazníky patří i studenti, kteří docházejí na kurzy od samotného vzniku školy.

Lektorky a lektoři

Jana

Jana

francouzština
Jana

Jana

italština
Damian

Damian

španelština
Petra

Petra

angličtina
Sabina

Sabina

nemčina
Susanna

Susanna

italština
Elena

Elena

ruština

Reference

Oceňuji záživnou formu výuky paní Leny, kdy jsou cvičení z učebnice v přestávkách doplňována například zajímavými články ze současného ruského tisku a podobně, taktéž oceňuji že nemá problém přizpůsobit tempo potřebám studetnů. Kladně hodnotím i výběr učebnice podle které se učí, z aktuálně dostupných publikací na českém trhu mi vyhovuje nejvíce. Vyhovovala by mi však trochu delší učební hodina, a v budoucnu případně možnost navštěvovat kurz dvakrát týdně.

Lucie

Chtěla bych Vás informovat, že jsem s lektorkou Elenou (výuka ruštiny) velice spokojena. Je to lektorka, která nenásilnou formou učí "nový jazyk" a to bez namáhavého domácího opakování.Nicméně bych chtěla ještě ocenit i zázemí, které Vaše jazyková škola nabízí včetně možnosti zapůjčit si učebnice.

Eva

Aktuální kurzyZaujala vás nabídka vzdělávacího centra? Neváhejte a přímo kontaktujte je.
Oslovit přímo firmu Britannika

Zobrazit kontakty Britannika