Doučovatelé v městě Krupka

Zdravím, nabízím doučování většiny předmětů pro žáky ZŠ a SŠ. Letos jsem odmaturovala a v říjnu nastupují na dálkové studium VŠ.
Jsem učitelka 2. stupně ZŠ a nabízím doučování českého jazyka žákům 1. a 2. stupně ZŠ. Mohu připravit k příjímacím zkouškám na střední školy a rovněž tak studentům SŠ s přípravou k maturitě.

Lucie P.

30% 1h
Chlumec, Teplice, Ústí nad Labem
Doučuje i přes internet
anglický jazyk
Jsem učitelka na základní škole . Učím Anglictinu.Žila jsem 10 let v Anglii. Mám cerftifikat fce Business secretary. Level 5. Nabízím milý a individuální přístup .
Jmenuji se Lenka Kaločaiová je mi 21 let a jsem na mateřské dovolené. Doucuji anglicky jazyk už 3 roky,bydlela jsem 5 let v Americe takže Anglicky umím dobře :)
Mám vystudovanou vysokou školu obor Finanční management, doučuji již 18 let. Píši také různé práce.
Nabízím doučování německého jazyka na všech úrovních. Jsem bilingvní mluvčí pracující jako učitel jazyků na ZŠ a externě jako tlumočník a překladatel ve švýcarské firmě. S výukou jazyka mám…
Studentka hispanistiky na FF UK nabízí individuální hodiny španělštiny. Gramatika + konverzace pro všechny úrovně, od ZŠ až po přípravu na maturitu či jinou zkoušku. Těším se na vás!
Je mi 19 let a studuji obor Předškolní a mimoškolní pedagofika. Od 6 let se věnuji hře na housle (mám absolvované oba cykly ZUŠ), hraji na klavír, na zobcovou flétnu a přiležitostê skládám.…
Ahoj, v roce 2016 jsem dostudovala střední školu s maturitou v Ústí nad Labem v oboru sociální činnost . Momentálně studuji VŠ v Mostě sociální činnost. Ráda poradím ve všem co budu znát a vědět. :-)
Doučím angličtinu do úrovně mírně pokročilý. Vystudovala jsem ekonomickou fakultu na VŠB-TUO a angličtině se věnuji mnoho let. Absolvovala jsem 3měsíční pobyt v Londýně a v současnosti používám…
Ahoj! Jsem 16letá studentka teplického gymnázia a zároveň vedoucí ve skautu, proto kromě zkušeností s daným předmětem mám i s přístupem k dětem. Prosím pište na EMAIL: beneska2@gmail.com Angličtinu…
Studentka na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ