study questions

Studijní otázky

Rychlá pomoc s domácím úkolem
nebo
Anonymní autor

příprava na přijímačky

mohl by někdo popsat, jak vysvětlit platnost tvrzení .... jedná se o úlohu z přípravy na přijímací zkoušky 5. třída, děkuji!

Jakub B.

Vězňovo dilema

Dobrý den, mohl by mi prosím někdo pomoci s vyřešením následujících 2 příkladů na téma Vězňovo dilema? Zadání v obrázku. Předem děkuji.

Anonymní autor

El. proud

Dobry den pomohl by mi prosim nekdo s priklady.

Anonymní autor

Větný rozbor 4 vět

1. Urči souvětí, věty hlavní, vedlejší (urči poměr mezi VH a druh VV) a) Navštívil bych ho, ale nemohu, neboť neznám jeho bydliště. b) Dům, v němž jsme bydleli, byl zničen povodní. c) Když přestal padat sníh, šli jsme dál. d) Nebyl překvapen, dokonce se ani nedivil. že jsem se odhodlala vzdát se…

Anonymní autor

Spanelstina - está lleno de....

PROC se nepise clen u spojeni: llena de gente a NE: ( llena de la gente, llena de los ninos..atd. La calle está llena de gente. La escuela está llena de ninos.

Anonymní autor

nemcina

dobry den, nevite nekdo, prosim?

Anonymní autor

Poměr mezi hl. větami

Jaký je poměr mezi hl. větami v souvětí: Mysleli jsme to dobře, a ono to tak vůbec nebylo.

Anonymní autor

CERMAT zkušební přijímačky 5. třída, prosím pomoc

Karla, Matěj a Lukáš hrají kuličky. Lukáš nad Matějem vyhrál 20 kuliček a poté jich 14 ztratil. Karla rozdělila pětinu ze svých 90 kuliček rovnoměrně oběma chlapcům takže všichni 3 mají nakonec stejný počet kuliček. 1) Kolik kuliček Karle zbylo? 2) Kolik kuliček měl Lukáš na začátku? 2) Kolik…

Anonymní autor

Angličtina

Dobrý večer pomohl by mi prosím někdo s tímto.Děkuji