Tereza Š.

Tereza Š.

Відповідає протягом 17 годин на 50% повідомлень.
50% 17 год.
Від 300 Kč/год.
Приймає нових учнів

Tereza Š.

Приймає нових учнів

Doučování angličtiny a češtiny na všech úrovních

  • -
  • Пропонує онлайн-заняття
  • Бажаний час: утром, вдень, ввечері, у вихідні
Ціна Від 300 Kč/год.
Бажаний час: утром, вдень, ввечері, у вихідні
Предмети:

Контактна форма

Опис

Ahoj! Jsem studentka (22 let) Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Úspěšně jsem uzavřela bakalářské studium v oboru čeština a angličtina a bude mi ctí předávat své znalosti dál.

Ráda pomohu s
- přípravou na maturitu
- vylepšením známek na všech úrovních vzdělávání
- rozšířením obzorů a znalostí v daných předmětech

Nejde ti gramatika, poslech, writing, máš malou slovní zásobu nebo u tebe vázne konverzace? A nebo se chceš prostě jen posunout v jazyku dál? Věřím, že se vším si poradíme!

A co moje zkušenosti? Doučuji už více než sedm let především děti a dospívající, a to jak osobně, tak online. Za sebou mám ale už i pár dospělých. Práci s dětmi a učení mám zažité i díky praxím ve škole nebo táborům, kde dělám léta vedoucí.
Rok jsem učila kroužky angličtiny ve škole pro děti na prvním stupni. Pyšná jsem i na několik absolventů, se kterými jsme zdárně došli k maturitnímu diplomu.

Věřím, že nejdůležitější je najít doučovatele, který upraví lekce k potřebám studenta, protože každý jsme jiný, každý se učíme jinak a máme jiné potřeby. Důležité je ale vědět, že - ač v pozici student a doučovatel - náš cíl je společný. Proto ráda doučuji někoho, kdo má chuť se učit, radost spolupracovat a snahu našeho cíle dosáhnout.

Neváhejte mě kontaktovat! Těším se na naši spolupráci!
Tereza Švancarová