Soňa V.

Soňa V.

Відповідає протягом 47 годин на 50% повідомлень.
50% 47 год.
Від 350 Kč/год.
Приймає нових учнів

Soňa V.

Приймає нових учнів

Angličtina a španělština v Praze/online s přátelským přístupem, konverzace, příprava na maturitu i mezinárodní zkoušky do úrovně C1 (pokročilý)

  • -
  • Пропонує онлайн-заняття
  • Бажаний час: утром, вдень, ввечері, у вихідні
Ціна Від 350 Kč/год.
Бажаний час: утром, вдень, ввечері, у вихідні

Опис

Hezký den, vyučuji AJ a ŠJ s hezkým přístupem ke studentům, od začátečníků po pokročilé. Pro začátečníky nabízím rychlý průlom do jazyka s cílem dorozumění se v běžných situacích a udržení konverzace na základní témata. Zakládám si na individuálním, efektivním přístupu, kdy z každé hodiny nabízím výstup v podobě audio nahrávky/výpisu nejdůležitějších frází a slovíček z dané hodiny, aby si student mohl opakovat probranou látku i zpětně. Angličtinu i španělštinu vyučuji od úplných či věčných začátečníků až po pokročilou úroveň, připravuji na maturitu i na mezinárodní zkoušky typu FCE a DELE, sama vlastním z těchto zkoušek certifikát z angličtiny CAE (C1-velmi pokročilý) a ze španělštiny DELE (C1-velmi pokročilý). Výuce se intenzivně věnuji již 9 let. Mám hezký vztah k dětem a výuku vždy uzpůsobuji jejich potřebám tak, aby student odcházel z hodiny nadšený. Vše vysvětluji trpělivě a zábavně :)
Španělština je má srdeční záležitost, rok studia VŠ jsem strávila ve španělské Granadě a předtím působila ve Španělsku jako dobrovolník, ráda pomohu i nadšeným cestovatelům (i budoucím Erasmákům:) ) dostat jejich španělštinu na komunikativní úroveň. Nabízím i doučování češtiny, práva a ZSV.
Těším se na případnou spolupráci!